Przejdź do głównej zawartości

Mało znane zdjęcia część 3

Witajcie!
Dziś trzecia część z serii "Mało znane zdjęcia". 
Mam nadzieję, że post się Wam spodoba :) 
Dajcie znać, które zdjęcie podoba Wam się najbardziej!
Miłego dnia!


Źródło zdjęć: Pinterest

Komentarze

 1. Za dużo Diany

  OdpowiedzUsuń
 2. Dla mnie nowe i jeszcze z okresu szczęścia, dziękuję

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne zdiecja :) ! Naprawdę mało znane ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super,super i jeszcze raz super :) Bardzo podoba,mi sie ten post,w wiekszosci zdiecia widzę pierwszy raz ;) Dodatkowy plus że dotyczą jednego członka rodziny królewskiej to ciekawa propozycja nie występująca na żadnym z innych blogów.Najbardziej podobają mi sie zdiecia z ślubu,zresztą trudny wybór wszystkie sa interesujące :);):)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za miłe słowa! Cieszę się, że format Ci się spodobał :)

   Usuń
  2. :);)
   Mam pytanie czy orientujesz się może czy czlonkowie Brytyjskiej Rodziny Królewskiej odpowiadaja na zyczenia wielanocne listownie czy może odpowiadają na list odsylajac zdiecia ? :)

   Usuń
  3. Wielkanocne :)

   Usuń
  4. Pisałam tylko do Królowej. Harry'ego i W&K. Otrzymywałam listy a w zeszłym roku od W&K dostałam pocztówkę taką samą jak na Boże Narodzenie i Nowy Rok.

   Usuń
  5. DZIĘKUJĘ za odpowiedź :) :) ;)

   Usuń
 5. Wybrałaś piekne zdjęcia Diany :)
  Ja bardzo się ją interesuję od wielu lat, większość z tych zdjęć widziałam, ale należą one do mało znanych.

  Moje ulubione jest to jak Harry całuje ją w policzek!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trudno było by znaleźć całkowicie nieznane zdjęcia ;)

   Mi najbardziej podoba się zdjęcie gdzie salutują małemu William'owi ❤

   Usuń
  2. To też jest urocze ❤
   ania_lroyal

   Usuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.

Poznajmy ich lepiej- Królowa Małgorzata II

Królowa Małgorzata II urodziła się 16 kwietnia 1940 jako córka Króla Frederika IX i Królowej Ingrid. Jej pełne imiona brzmią: Margrethe Alexandrine Þorhildur Ingrid. Królową Danii została w 1972 roku po śmierci swojego ojca. Królowa uczęszczała do Zahles Skole w latach 1946-1955. Jednakże od 1946 do 1949 roku uczyła się w Pałacu Amalienborg. W latach 1955-1956 uczyła się w  North Foreland Lodge w Hampshire w Anglii. Po otrzymaniu prywatnych lekcji ukończyła Zahles Skole z certyfikatem egzaminacyjnym na poziomie szkoły średniej II stopnia w 1959 roku. W latach 1960-1965 Królowa studiowała na uniwersytetach w Danii i innych krajach europejskich. Po zdaniu egzaminu z filozofii na Uniwersytecie w Kopenhadze w 1960 roku, studiowała archeologię na Uniwersytecie w Cambridge w latach 1960-61 i uzyskał dyplom z archeologii prehistorycznej. Następnie studiowała nauki polityczne na Uniwersytecie w Aarhus w latach 1961-1962, na Sorbonie w 1963 roku i London School of Economics w 1965 ro