Przejdź do głównej zawartości

Autografy zagranicznych gwiazd

Autografy! Ten temat wielokrotnie przewijał się przez bloga. Jak kiedyś Wam wspomniałam kolekcjonuję autografy i jestem ze swojej małej kolekcji niezwykle dumna. Jakiś czas temu pytałam Was czy chcecie poczytać o mojej kolekcji. Odzew był spory a w ostatnich tygodniach dostałam kilka maili z przypomnieniem czy o tym nie zapomniałam ;) Spokojnie nie zapomniałam  :) Dziś nadszedł ten dzień. Pokażę Wam najmniejszy fragment mojej kolekcji czyli autografy od zagranicznych gwiazd. To czy pojawią się kolejne posty z serii autografy zależy od Was. Od tego czy będziecie zainteresowani. Jeśli to co zobaczycie Wam się spodoba, zaciekawi Was to dajcie mi znać w komentarzu bym wiedziała, że mam szykować kolejny post!

Nie przedłużając. Zapraszam na post z serii AUTOGRAFY. Komentarze

 1. Super wlasnie ostatnio przegladalam posty o autogradach ,mam pytanie jaki jest najdłuższy czas oczekiwania na taki autograf :) Proszę o kolejną notke o autografach :) ;):)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj! Interesuje cię czas oczekiwania w przypadku osoby przedstawionej w poście czy ogólnie?

   Usuń
  2. Ogólnie ? :)

   Usuń
  3. Hm... ogólnie. Dobrze ;)

   Czas oczekiwania na autograf zależy od tego kiedy i do kogo piszesz. Na przykładzie. Powiedźmy, że piszemy do aktora. Prośbę możemy wysłać na plan filmowy lub do jego agencji. Jeśli aktor odpisuje na listy to sprawa jest ułatwiona bo mamy pewność, że odpowiedź dostaniemy. Niektórzy aktorzy odpisują szybko a niektórzy partiami- np. 2/3 razy w roku.
   Pisząc prośbę musisz uzbroić się w cierpliwość. Ja najkrócej na autograf czekałam 10 dni. Zdarzyło się również, że dostałam podpis po prawie 3 latach. Wiele moich próśb do dnia dzisiejszego pozostało bez odpowiedzi.

   Jeśli masz jakieś pytania to napisz a chętnie odpowiem :)

   Usuń
  4. DZIĘKUJĘ CI BARDZO ZA ODPOWIEDŹ :);) :)
   Chcialabym napisać do Joanny Kulig z prośbą o autograf,widzialam w jednej z twoich notek że dostałas taką odpowiedz .Czy konieczne jest wyslanie zdiecia i kopert dodatkowych aby otrzymac odowiedz .I jeszcze jedno pytanie całkiem z innej beczki .:);)
   Czy wysylalas moze list do rodzinki z Cambridge lub innych członków BRK z okazji wielkanocy lub do innych członków rodzin królewskich ;):) :)?

   Usuń
  5. Tak, zgadza się :) Mam autograf od Joanny Kulig.
   Ja zawsze wysyłam zdjęcie, list i kopertę z napisanym na niej swoim adresem :)

   Listy z życzeniami na Wielkanoc wysłałam do Królowej Elżbiety II, Księcia Harry'ego, Księcia Williama i Księżnej Catherine oraz Księcia Alberta z Monako!

   Usuń
  6. Dzieki za odpowiedź :) Ja muszę sie wlasnie zabrać do pisania listów :)

   Usuń
 2. Wow, fajna notka. Pochwal się pozostałymi fantami z kolekcji. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) zabieram się do pracy ;)
   Jakaś sugestia? Najpierw o kobietach czy mężczyznach?

   Usuń
 3. Super notka ! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo dziękuję :) Zapraszam na kolejne posty z tej serii ;)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.

Poznajmy ich lepiej- Królowa Małgorzata II

Królowa Małgorzata II urodziła się 16 kwietnia 1940 jako córka Króla Frederika IX i Królowej Ingrid. Jej pełne imiona brzmią: Margrethe Alexandrine Þorhildur Ingrid. Królową Danii została w 1972 roku po śmierci swojego ojca. Królowa uczęszczała do Zahles Skole w latach 1946-1955. Jednakże od 1946 do 1949 roku uczyła się w Pałacu Amalienborg. W latach 1955-1956 uczyła się w  North Foreland Lodge w Hampshire w Anglii. Po otrzymaniu prywatnych lekcji ukończyła Zahles Skole z certyfikatem egzaminacyjnym na poziomie szkoły średniej II stopnia w 1959 roku. W latach 1960-1965 Królowa studiowała na uniwersytetach w Danii i innych krajach europejskich. Po zdaniu egzaminu z filozofii na Uniwersytecie w Kopenhadze w 1960 roku, studiowała archeologię na Uniwersytecie w Cambridge w latach 1960-61 i uzyskał dyplom z archeologii prehistorycznej. Następnie studiowała nauki polityczne na Uniwersytecie w Aarhus w latach 1961-1962, na Sorbonie w 1963 roku i London School of Economics w 1965 ro