Przejdź do głównej zawartości

Królewskie suweniry

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać suweniry czy jak kto woli gadżety związane z rodzinami królewskimi :) 

Mam nadzieję, że post Wam się spodoba ;) 

Dajcie znać w komentarzu, co podoba Wam się najbardziej :)Miłego dnia!

Komentarze

 1. Zazdroszczę cudownej kolekcji jest imponująca . Kasiu pregne cię zaprosić w naszym linii do siebie https://whenmeghanmetkate.blogspot.com/?m=1 ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdjęcia Mary i Fryderyka oraz ślubne Victorii podobają mi się najbardziej

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej! Jeśli czytałaś mojego bloga o NRK i BelRK-ma on teraz nowy adres: https://krolewski-swiat-justyny.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie lubię kubków, talerzy etc. ze z podobiznami royalsów, ale to moje osobiste odczucia ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kartka ze zdjęciem ślubnym Victorii :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzy ostatnie zdjęcia przedstawiają magnesy na lodówkę :)

   Magnes ze zdjęciem ślubnym Victorii jest świetny. Nie mogłam się powstrzymać od zakupu 💕

   Usuń
  2. To magnes, wow :) Gsybym miała okazję też bym go kupiła!

   Usuń
 6. uwielbiam Kate a te pamiątki są każda na swój sposób piękna.nie znosze tylko tego drewna aktorskiego plastikowej lali ktora udaje że pracuje charytatywnie.Cała ta jej praca polega na podaniu ręki odebraniu kwiatow i pomachanie rączką;Niech leoiej pomoze swojej siostrze.a zobaczyc fryzure jej mamuni BEZCENNE

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Przepiękna odpowiedź z Monaco!!!

Witajcie! Odpowiedź z okazji urodzin bliźniąt z Monaco była niesamowitą niespodzianką.  Nie spodziewałam się, że w kopercie oprócz klasycznej kartki znajdę również przepiękne zdjęcie jubilatów wraz z rodzicami. Byłam w ogromnym szoku.  Życzenia wysłałam 8.12.2022 roku. Podziękowanie otrzymałam 3.01.2023 roku. *** To samo zdjęcie znalazło się również na kartce świątecznej rodziny :) 

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.