Przejdź do głównej zawartości

W oczekiwaniu na Royal baby

Witajcie! W dzisiejszym poście zastanowimy się co czeka nas w najbliższych tygodniach :)

Za około miesiąc na świecie pojawi się trzecie dziecko Księżnej i Księcia Cambridge. Zgodnie z oficjalnym komunikatem narodziny spodziewane są w kwietniu. Pamiętajmy, że zarówno George jak i Charlotte urodzili się po terminie. Nie znamy dokładnej przewidywanej daty porodu jednak sugeruje się, że jest to druga połowa kwietnia. 

Na oficjalnej stronie rodziny królewskiej pojawiła się już zakładka o trzecim dziecku Williama i Kate. Na chwilę obecną znajduje się tam jedynie komunikat o tym, że Księżna jest w ciąży. 

Pamiętając o tym co działo się przy poprzednich ciążach możemy się spodziewać: 

 1. Oficjalnego komunikatu gdy Księżna zostanie przyjęta do szpitala.
 2. Oficjalnej informacji gdy dziecko przyjdzie na świat.
 3. Sądzę, że odwiedzin Księcia Georga i Księżniczki Charlotte by poznali brata lub siostrę.
 4. Opuszczenia szpitala w dniu porodu lub na drugi dzień po porodzie.
 5. Bardzo dużego zainteresowania mediów, nieprawdziwych informacji. Dlatego lepiej czytać blogi lub obserwować oficjalne konto W&K na Twitterze :)
Imię poznamy kilka dni po narodzinach i zapewne będą to 3 imiona jak w przypadku Georga i Charlotte. 

Dla przypomnienia pełne imiona rodzinki z Cambridge brzmią: William Arthur Philip Louis, Catherine ElizabethGeorge Alexander Louis oraz Charlotte Elizabeth Diana.

Kiedy na świat przyszła Księżniczka Charlotte obstawiałam dla niej imię Victoria Elizabeth Diana. Pomyliłam się nieznacznie :) 

Tym razem obstawiam, że na świat przyjdzie chłopiec a jednym z jego imion będzie Philip :)

Dajcie znać jaką płeć, imię obstawiacie i kiedy waszym zdaniem maleństwo przyjdzie na świat. 

Miłego dnia!!

Komentarze

 1. Tuż po ogłoszeniu ciąży spodziewałam się, że będzie dziewczynka, później obstawiałam chłopca, a teraz już sama nie wiem i właściwie nie ma to dla mnie znaczenia, byleby urodziło się zdrowe :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się, najważniejsze żeby było zdrowe :)

   Usuń
 2. Ja jednak uważam że urodzi się dziewczynka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podczas obstawiania zawsze jest 50% szans że się trafi. Wkrótce poznamy rozwiązanie tej zagadki.

   Usuń
 3. Obstawiam narodziny w drugiej połowie kwietnia :) A jeśli chodzi o imie to tez mam podobne przypuszczenia jesli chodzi o chlopca wydaje mi się ze Philip a jesli chodzi o dzieczynke to Alice chociaż trudno zgadywać :);)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mamy podobne przypuszczenia. Ja też obstawiam drugą połowę kwietnia lub nawet sam koniec kwietnia.

   Imię Alice dla dziewczynki również gdzieś w mojej głowie siedzi. Poczekamy zobaczymy ;)

   Usuń
 4. Alice lub Arthur i druga połowa kwietnia,ale i tak maleństwo nas na pewno zaskoczy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Myślę, że będzie to synek urodzony po 20-21 kwietnia ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja obstawiałam córkę, która urodzi się w drugiej połowie kwietnia.
  Dziś wiemy już,że jest chłopiec...
  Także pół trafiłam a pół nie.
  ania_lroyal

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.

Poznajmy ich lepiej- Królowa Małgorzata II

Królowa Małgorzata II urodziła się 16 kwietnia 1940 jako córka Króla Frederika IX i Królowej Ingrid. Jej pełne imiona brzmią: Margrethe Alexandrine Þorhildur Ingrid. Królową Danii została w 1972 roku po śmierci swojego ojca. Królowa uczęszczała do Zahles Skole w latach 1946-1955. Jednakże od 1946 do 1949 roku uczyła się w Pałacu Amalienborg. W latach 1955-1956 uczyła się w  North Foreland Lodge w Hampshire w Anglii. Po otrzymaniu prywatnych lekcji ukończyła Zahles Skole z certyfikatem egzaminacyjnym na poziomie szkoły średniej II stopnia w 1959 roku. W latach 1960-1965 Królowa studiowała na uniwersytetach w Danii i innych krajach europejskich. Po zdaniu egzaminu z filozofii na Uniwersytecie w Kopenhadze w 1960 roku, studiowała archeologię na Uniwersytecie w Cambridge w latach 1960-61 i uzyskał dyplom z archeologii prehistorycznej. Następnie studiowała nauki polityczne na Uniwersytecie w Aarhus w latach 1961-1962, na Sorbonie w 1963 roku i London School of Economics w 1965 ro