Przejdź do głównej zawartości

Życzenia

Drodzy czytelnicy! 

Chciałabym złożyć Wam szczere życzenia, radosnych, rodzinnych, zdrowych, smacznych, pogodnych i miłych Świąt Wielkanocnych oraz odpoczynku od codziennego zabiegania :) 


Komentarze

 1. Błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pisząc list do Księżnej Kate należy napisać:
   HRH The Duchess of Cambridge
   czy
   HRH Duchess of Cambridge?
   Pozdrawiam

   Usuń
  2. HRH The Duchess of Cambridge

   Usuń
  3. Dziękuję :)
   A w przypadku Księcia
   HRH Duke of Cambridge
   czy
   HRH The Duke of Cambridge ?

   Usuń
  4. HRH The Duke of Cambridge

   Usuń
  5. Uprzejmie dziękuje ;)
   Pozdrawiam

   Usuń
 2. Ja również życzę Ci dużo odpoczynku,smacznego jajeczka,mokrego dyngusa,pogodnych świąt,reflekcji nad najwazniejszymi wartosciami,nowej energi i wielu pomysłów na notki :);)
  Wesołego Alleluja !!! :);)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wesołych, pogodnych i zdrowych Świąt Wielkanocnych, dużo odpoczynku i zapału do dalszego pisania!

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za życzenia ! :)
  Wesołych Świąt Wielkanocnych :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Wesołych świąt! Merry Christmas!

Życzę Wam, aby wszystkie Wasze życzenia bożonarodzeniowe się spełniły!  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! I wish for you that all your Christmas wishes comes true! Merry Christmas!

Autografy aktorów serialu "Na sygnale"

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać autografy, które otrzymałam od aktorów grających w serialu TVP 2 "Na sygnale".  Podpisy zdobyłam listownie, prośby wysłałam na adres planu serialu.  Nie dołączałam zdjęć, załączyłam list i kopertę z moim adresem :)  Do każdej z osób pisałam oddzielnie. 

Cztery nowe odpowiedzi!

Witajcie!  Drodzy czytelnicy ze względu na ograniczony czas i oczekiwanie tylko na kilka odpowiedzi  zdecydowałam, że przez najbliższe kilka tygodni, raz w tygodniu będzie pojawiał się post zbiorczy z odpowiedziami. Jak tylko sytuacja się zmieni wrócimy do częstszych postów.  *** Odpowiedź od Tessy Antony-de Nassau Floessel   Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 14.01.2022 Odpowiedź od Księżnej Sofii  Okazja: urodziny Data wysłania: 1.12.2021 Data otrzymania: 18.01.2022 Odpowiedź od Księcia i Księżnej Monaco  Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 20.01.2022 Odpowiedź od Króla Alberta i Królowej Paoli Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 24.01.2022 *** Dajcie mi proszę znać co sądzicie o kartce z Monaco i odpowiedzi z Belgii.