Przejdź do głównej zawartości

Co nowego?

Witajcie! Dziś krótki, informacyjny post!

Dziękuję za miłe słowa na temat serii o autografach. Chciałam Was poinformować, że postanowiłam kontynuować tę serię :) W każdy najbliższy wtorek na blogu ukaże się kolejny post z serii! Zapraszam do odwiedzania bloga :)

Dziękuję również za miłe słowa na temat serii "Mało znane zdjęcia". Wczoraj ukazał się trzeci i ostatni post. Jeśli w przyszłości chcielibyście ponownie zobaczyć na blogu taki post to dajcie mi znać.

Miłego dnia :) 

Komentarze

 1. jesli masz materiał na serię o zdjeciach to ja bardzo chetnie czekam na kontynuację :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja również jestem za kontynuacją serii zdjęciowej ! :) :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Obie serie mi się podobają i jestem za ich kontynuacją!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Posty z serii o autografach są przygotowane ;) Seria ze zdjęciami prawdopodobnie powróci jak tylko zbiorę materiały :)

   Usuń
  2. To oczywiste, nie popędzam. Czekam z niecierpliwością��
   ania_lroyal

   Usuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Wesołych świąt! Merry Christmas!

Życzę Wam, aby wszystkie Wasze życzenia bożonarodzeniowe się spełniły!  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! I wish for you that all your Christmas wishes comes true! Merry Christmas!

Autografy aktorów serialu "Na sygnale"

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać autografy, które otrzymałam od aktorów grających w serialu TVP 2 "Na sygnale".  Podpisy zdobyłam listownie, prośby wysłałam na adres planu serialu.  Nie dołączałam zdjęć, załączyłam list i kopertę z moim adresem :)  Do każdej z osób pisałam oddzielnie. 

Rodzina Królewska w żałobie

Witajcie! 9 września Król Karol III przybył z Balmoral do Londynu. Samochód, którym podróżował wraz z małżonką zatrzymał się pod bramą pałacu. Para spotkała się z licznie zgromadzonym tłumem, odebrała kondolencje oraz obejrzała kwiaty zostawione pod bramą. Następnie pieszo udali się do Pałacu Buckingham. *** Wieczorem odbyła się transmisja przemówienia Króla w którym między innymi oddał hołd zmarłej Królowej, podziękował jej oraz pożegnał ją. Przekazał nam również wiadomość, że od tego momentu Książę William i Księżna Catherine znani są jako Prince and Princess of Wales. *** 10 września bliscy Królowej udali się na prywatną Mszę Świętą. W nabożeństwie uczestniczyli: Księżniczka Anna i Sir Tim Laurence, Peter Phillips, Zara Tindall, Hrabia i Hrabina Wessex, Lady Louise Windsor, Książę Yorku oraz Księżniczki Beatrice i Eugenie. Po nabożeństwie udali się pieszo do zamku. Na chwilę zatrzymali się i obejrzeli kwiaty i kartki, listy znajdujące się przy bramie Balmoral.  *** Ponieważ tego ran