Przejdź do głównej zawartości

"Never stop fighting"

Witajcie!

W dzisiejszym poście chciałabym Wam powiedzieć kilka słów o Księciu Harrym, o tym za co Go lubię i dlaczego moim zdaniem jest inspiracją 
i wzorem do naśladowania.Najpopularniejszy członek Brytyjskiej Rodziny Królewskiej. 
Uwielbiany na całym świecie. 
Książę Harry jak każdy z nas! Ma oblicze publiczne i prywatne. To jaki jest prywatnie można się tylko domyślać. Obserwując Go podczas publicznych wystąpień można stworzyć sobie wyobrażenie o tym jaki jest. Moim zdaniem Książę jest wrażliwy, emocjonalny ale i zdeterminowany. Ma ogromne poczucie humoru, ma dobre serce i chce nieść ludziom pomoc i ukojenie w ich problemach. Poprzez swoją pracę oficjalną i prywatną pomaga ludziom. Daje siebie nie chcąc nic w zamian. Sądzę, że w ostatnich latach Harry bardzo "wydoroślał". Będąc nastolatkiem a później młodym mężczyzną wkraczającym w dorosłość zdarzyły mu się małe wpadki. Ale kto ich nie ma? Każdy z nas popełnia błędy. Nikt nie jest doskonały. Harry dojrzewa i staje się poważnym mężczyzną. Spotkał kobietę swojego życia. Jest szczęśliwy i to widać. Wystarczy na niego popatrzeć. Za kilka tygodni odbędzie się ich ślub, będziemy obserwować Go w roli męża i mam nadzieję, że również wkrótce będziemy mogli obserwować Go w nowej roli- taty. Ale nie wybiegajmy bardzo w przyszłość ;)

To jaki Harry jest publicznie każdy z nas widzi. Z ogromnym szacunkiem podchodzi do powierzonej mu roli. Wykonuje ją z dumą, zaangażowaniem i oddaniem. Patronaty i kampanie w które jest zaangażowany dowodzą, że jest niezwykłym człowiekiem. Przykład? Invictus Games- gdzie żołnierze, weterani wojenni rywalizują w różnych dyscyplinach sportowych. Harry chce pomagać i pomaga. Czynami i słowem!

Żeby lepiej poznać Go polecam zapoznać się z jego licznymi przemowami, które dostępne są na oficjalnej stronie Brytyjskiej Rodziny Królewskiej.

Zostawiam Was z jedną z moich ulubionych wypowiedzi Księcia oraz chciałabym Was prosić o podzielenie się swoimi przemyśleniami na temat bohatera dzisiejszego postu w komentarzach ;)

"Jesteśmy ludźmi, nie maszynami"

Życzę miłego dnia!

Komentarze

  1. Książę buntownik-tak zawsze go określałam.
    Był skandalistą, służenie w wojsku i patrzenie na szczęście rodzinne brata spowodowało wielką przemianę rudzielca.
    Teraz będzie mężem i ojcem, mam nadzieję że w dość szybkim czasie.
    ania_lroyal

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Przepiękna odpowiedź z Monaco!!!

Witajcie! Odpowiedź z okazji urodzin bliźniąt z Monaco była niesamowitą niespodzianką.  Nie spodziewałam się, że w kopercie oprócz klasycznej kartki znajdę również przepiękne zdjęcie jubilatów wraz z rodzicami. Byłam w ogromnym szoku.  Życzenia wysłałam 8.12.2022 roku. Podziękowanie otrzymałam 3.01.2023 roku. *** To samo zdjęcie znalazło się również na kartce świątecznej rodziny :) 

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.