Przejdź do głównej zawartości

Niespodzianka z Monako!

Moi drodzy czytelnicy! Kto z nas nie lubi niespodzianek? Kto nie lubi prezentów? Większość z nas lubi. Ja uwielbiam dostawać prezenty i być zaskakiwana. Dziś w skrzynce na listy znalazłam niespodziankę, którą chciałabym Wam pokazać :) Była to koperta z Monako w której znajdowało się duże zdjęcie Księcia Alberta wraz z podpisem :) 

Jeśli zastanawiacie się dlaczego to niespodzianka to już tłumaczę ;) Otóż ostatni list do Księcia Alberta bez okazji wysłałam w listopadzie 2016 r :) Sądzę, że dzisiejsza przesyłka jest odpowiedzią/podziękowaniem na tamten list.

Bardzo się cieszę z tej odpowiedzi! Oby przychodziły częściej!!

Życzę Wam miłego dnia i wielu królewskich listów :)
Komentarze

 1. Gratulacje podpis księcia to rzeczywiscie rarytas 😀

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje!
  Mnie coś Monako zawiodło, nie dostałam odpowiedzi na życzenia świąteczne wysłane w grudniu :/.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ojej :( może jeszcze dostaniesz?

  OdpowiedzUsuń
 4. 16 listów na które nie dostałaś odpowiedzi....
  Gratuluję!
  ania_lroyal

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Przepiękna odpowiedź z Monaco!!!

Witajcie! Odpowiedź z okazji urodzin bliźniąt z Monaco była niesamowitą niespodzianką.  Nie spodziewałam się, że w kopercie oprócz klasycznej kartki znajdę również przepiękne zdjęcie jubilatów wraz z rodzicami. Byłam w ogromnym szoku.  Życzenia wysłałam 8.12.2022 roku. Podziękowanie otrzymałam 3.01.2023 roku. *** To samo zdjęcie znalazło się również na kartce świątecznej rodziny :) 

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.