Przejdź do głównej zawartości

Ostatnia odpowiedź w 2018 roku

Ostatni dzień roku przyniósł kolejną odpowiedź świąteczno-noworoczną. Jest to podziękowanie za życzenia wysłane do Królowej Paoli i Króla Alberta z Belgii. Komentarze

  1. Gratuluję odpowiedzi :)
    Dziś w mojej skrzynce czekały na mnie 2 odpowiedzi. 1 z okazji 70 urodzin księcia Karola, 2 z Monako z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Ta druga odpowiedź totalna niespodzianka, ponieważ nie wysyłałam listu do rodzinki z Monako z okazji Świąt Bożego Narodzenia dlatego jest to niesamowita niespodzianka kończąca stary rok.
    Korzystając z okazji życzę Ci Kasiu Szczesliwego Nowego Roku, aby się spełniły twoje wszystkie marzenia :) :*

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratuluję odpowiedzi i wszystkiego dobrego w Nowym Roku

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Wesołych świąt! Merry Christmas!

Życzę Wam, aby wszystkie Wasze życzenia bożonarodzeniowe się spełniły!  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! I wish for you that all your Christmas wishes comes true! Merry Christmas!

Autografy aktorów serialu "Na sygnale"

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać autografy, które otrzymałam od aktorów grających w serialu TVP 2 "Na sygnale".  Podpisy zdobyłam listownie, prośby wysłałam na adres planu serialu.  Nie dołączałam zdjęć, załączyłam list i kopertę z moim adresem :)  Do każdej z osób pisałam oddzielnie. 

Cztery nowe odpowiedzi!

Witajcie!  Drodzy czytelnicy ze względu na ograniczony czas i oczekiwanie tylko na kilka odpowiedzi  zdecydowałam, że przez najbliższe kilka tygodni, raz w tygodniu będzie pojawiał się post zbiorczy z odpowiedziami. Jak tylko sytuacja się zmieni wrócimy do częstszych postów.  *** Odpowiedź od Tessy Antony-de Nassau Floessel   Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 14.01.2022 Odpowiedź od Księżnej Sofii  Okazja: urodziny Data wysłania: 1.12.2021 Data otrzymania: 18.01.2022 Odpowiedź od Księcia i Księżnej Monaco  Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 20.01.2022 Odpowiedź od Króla Alberta i Królowej Paoli Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 24.01.2022 *** Dajcie mi proszę znać co sądzicie o kartce z Monaco i odpowiedzi z Belgii.