Przejdź do głównej zawartości

Czy znasz je wszystkie? - mniej znane zdjęcia

Postanowiłam kontynuować serię z mniej znanymi zdjęciami. Post o tej tematyce będzie pojawiał się co jakiś czas. Postaram się by była różnorodność, jednakże nie da się ukryć, że ze względu na to, że Brytyjska Rodzina Królewska jest moją ulubioną to postów o nich będzie prawdopodobnie najwięcej. Znajdowanie zdjęć z Brytyjską Rodziną Królewską sprawia mi wiele satysfakcji.

Zapraszam!

***
Źródło zdjęć: pinterest

Komentarze

 1. Harry jak zwykle ma najlepszego zdjęcia :D
  A to pierwsze z Williamem rozwaliło system, chociaż wydaje mi się, że to z pomocy podczas powodzi, czy coś takiego?  ksiezna-meghan.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdjęcie jest z lutego 2014 roku, budowali tamę, aby pomóc w ochronie przeciwpowodziowej wokół Eton End School w Datchet (w Wielkiej Brytanii)

   Usuń
 2. O jak super, że seria wraca! Z tych tutaj prawie żadnego nie widziałam

  OdpowiedzUsuń
 3. Wcale się nie dziwię, że postów o BRK będzie najwięcej- najbardziej znana rk na świecie. Każdy robi im zdjęcia jak tylko gdzieś się pojawią.

  Świetne zdjęcie Harry'ego jak leża z Williamem :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Wesołych świąt! Merry Christmas!

Życzę Wam, aby wszystkie Wasze życzenia bożonarodzeniowe się spełniły!  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! I wish for you that all your Christmas wishes comes true! Merry Christmas!

Autografy aktorów serialu "Na sygnale"

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać autografy, które otrzymałam od aktorów grających w serialu TVP 2 "Na sygnale".  Podpisy zdobyłam listownie, prośby wysłałam na adres planu serialu.  Nie dołączałam zdjęć, załączyłam list i kopertę z moim adresem :)  Do każdej z osób pisałam oddzielnie. 

Cztery nowe odpowiedzi!

Witajcie!  Drodzy czytelnicy ze względu na ograniczony czas i oczekiwanie tylko na kilka odpowiedzi  zdecydowałam, że przez najbliższe kilka tygodni, raz w tygodniu będzie pojawiał się post zbiorczy z odpowiedziami. Jak tylko sytuacja się zmieni wrócimy do częstszych postów.  *** Odpowiedź od Tessy Antony-de Nassau Floessel   Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 14.01.2022 Odpowiedź od Księżnej Sofii  Okazja: urodziny Data wysłania: 1.12.2021 Data otrzymania: 18.01.2022 Odpowiedź od Księcia i Księżnej Monaco  Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 20.01.2022 Odpowiedź od Króla Alberta i Królowej Paoli Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 24.01.2022 *** Dajcie mi proszę znać co sądzicie o kartce z Monaco i odpowiedzi z Belgii.