Przejdź do głównej zawartości

Czy znasz je wszystkie? - mniej znane zdjęcia

Postanowiłam kontynuować serię z mniej znanymi zdjęciami. Post o tej tematyce będzie pojawiał się co jakiś czas. Postaram się by była różnorodność, jednakże nie da się ukryć, że ze względu na to, że Brytyjska Rodzina Królewska jest moją ulubioną to postów o nich będzie prawdopodobnie najwięcej. Znajdowanie zdjęć z Brytyjską Rodziną Królewską sprawia mi wiele satysfakcji.

Zapraszam!

***
Źródło zdjęć: pinterest

Komentarze

 1. Harry jak zwykle ma najlepszego zdjęcia :D
  A to pierwsze z Williamem rozwaliło system, chociaż wydaje mi się, że to z pomocy podczas powodzi, czy coś takiego?  ksiezna-meghan.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdjęcie jest z lutego 2014 roku, budowali tamę, aby pomóc w ochronie przeciwpowodziowej wokół Eton End School w Datchet (w Wielkiej Brytanii)

   Usuń
 2. O jak super, że seria wraca! Z tych tutaj prawie żadnego nie widziałam

  OdpowiedzUsuń
 3. Wcale się nie dziwię, że postów o BRK będzie najwięcej- najbardziej znana rk na świecie. Każdy robi im zdjęcia jak tylko gdzieś się pojawią.

  Świetne zdjęcie Harry'ego jak leża z Williamem :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Przepiękna odpowiedź z Monaco!!!

Witajcie! Odpowiedź z okazji urodzin bliźniąt z Monaco była niesamowitą niespodzianką.  Nie spodziewałam się, że w kopercie oprócz klasycznej kartki znajdę również przepiękne zdjęcie jubilatów wraz z rodzicami. Byłam w ogromnym szoku.  Życzenia wysłałam 8.12.2022 roku. Podziękowanie otrzymałam 3.01.2023 roku. *** To samo zdjęcie znalazło się również na kartce świątecznej rodziny :) 

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.