Przejdź do głównej zawartości

Wesołych Świąt!

Drodzy czytelnicy! 

Chciałabym Wam życzyć: zdrowych, spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła świąt Bożego Narodzenia. 

Wesołych Świąt!
Merry Christmas!
Veselé Vánoce!
Glædelig Jul!
Joyeux Noël!
¡Feliz Navidad!
Gelukkig kerstfeest!
Nollaig Shona!
Frohe Weihnachten!
God jul!
God Jul!
Buon Natale!

Komentarze

 1. Wesołych Świąt i mnóstwa nowych pięknych królewskich odpowiedzi w Nowym Roku

  OdpowiedzUsuń
 2. Wesołych, zdrowych i pogodnych Świąt spędzonych w rodzinnej atmosferze, a w Nowym Roku spełnienia marzeń i pomyślności

  OdpowiedzUsuń
 3. Życze Tobie również zdrowych, spokojnych i wesołych Świąt :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kasiu! Życzę wspaniałych Świąt, udanego Sylwestra, dużo weny i wielu cudownych odpowiedzi w Nowym Roku:)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Wesołych świąt! Merry Christmas!

Życzę Wam, aby wszystkie Wasze życzenia bożonarodzeniowe się spełniły!  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! I wish for you that all your Christmas wishes comes true! Merry Christmas!

Autografy aktorów serialu "Na sygnale"

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać autografy, które otrzymałam od aktorów grających w serialu TVP 2 "Na sygnale".  Podpisy zdobyłam listownie, prośby wysłałam na adres planu serialu.  Nie dołączałam zdjęć, załączyłam list i kopertę z moim adresem :)  Do każdej z osób pisałam oddzielnie. 

Cztery nowe odpowiedzi!

Witajcie!  Drodzy czytelnicy ze względu na ograniczony czas i oczekiwanie tylko na kilka odpowiedzi  zdecydowałam, że przez najbliższe kilka tygodni, raz w tygodniu będzie pojawiał się post zbiorczy z odpowiedziami. Jak tylko sytuacja się zmieni wrócimy do częstszych postów.  *** Odpowiedź od Tessy Antony-de Nassau Floessel   Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 14.01.2022 Odpowiedź od Księżnej Sofii  Okazja: urodziny Data wysłania: 1.12.2021 Data otrzymania: 18.01.2022 Odpowiedź od Księcia i Księżnej Monaco  Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 20.01.2022 Odpowiedź od Króla Alberta i Królowej Paoli Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 24.01.2022 *** Dajcie mi proszę znać co sądzicie o kartce z Monaco i odpowiedzi z Belgii.