Przejdź do głównej zawartości

Nowości w kolekcji + więcej

W ciągu ostatnich kilku miesięcy moja kolekcja powiększyła się o kilka gazet i książek. Dziś je Wam pokażę.
Ten album to moim zdaniem pozycja obowiązkowa w kolekcji każdego fana Brytyjskiej Rodziny Królewskiej! Ja jestem nim oczarowana ❤❤***
Jak możecie zauważyć od jakiegoś czasu znów jestem aktywna na blogu. Ta niedługa przerwa pozwoliła mi na odpoczynek i nabranie dystansu do pewnych spraw. Mam wiele pomysłów i mam nadzieję, że uda mi się je chociaż w części zrealizować :)

***
Miłego dnia !

Komentarze

 1. Ostatnie Hello! faktycznie wygląda na bardzo ciekawe ;)

  ksiezna-meghan.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję kolekcji ☺
  Skoro książka jest interesująca, to mam nadzieję że stali vzytelnicy bloga będą mogli zobaczyć trochę jej wnętrza...
  ania_lroyal

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Wesołych świąt! Merry Christmas!

Życzę Wam, aby wszystkie Wasze życzenia bożonarodzeniowe się spełniły!  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! I wish for you that all your Christmas wishes comes true! Merry Christmas!

Autografy aktorów serialu "Na sygnale"

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać autografy, które otrzymałam od aktorów grających w serialu TVP 2 "Na sygnale".  Podpisy zdobyłam listownie, prośby wysłałam na adres planu serialu.  Nie dołączałam zdjęć, załączyłam list i kopertę z moim adresem :)  Do każdej z osób pisałam oddzielnie. 

Cztery nowe odpowiedzi!

Witajcie!  Drodzy czytelnicy ze względu na ograniczony czas i oczekiwanie tylko na kilka odpowiedzi  zdecydowałam, że przez najbliższe kilka tygodni, raz w tygodniu będzie pojawiał się post zbiorczy z odpowiedziami. Jak tylko sytuacja się zmieni wrócimy do częstszych postów.  *** Odpowiedź od Tessy Antony-de Nassau Floessel   Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 14.01.2022 Odpowiedź od Księżnej Sofii  Okazja: urodziny Data wysłania: 1.12.2021 Data otrzymania: 18.01.2022 Odpowiedź od Księcia i Księżnej Monaco  Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 20.01.2022 Odpowiedź od Króla Alberta i Królowej Paoli Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 24.01.2022 *** Dajcie mi proszę znać co sądzicie o kartce z Monaco i odpowiedzi z Belgii.