Przejdź do głównej zawartości

Co sprawdziło się z moich przewidywań na 2018 rok? Przewidywania na rok 2019.

Rok 2018 obfitował w wiele wydarzeń w królewskich rodach. Radosne i smutne chwile. Z zapartym tchem obserwowaliśmy te wydarzenia. Kibicowaliśmy naszym ulubionym royalsom. Cieszyliśmy się z radosnych wiadomości i smuciliśmy się podczas tych smutnych.

Oto moje przewidywania z 2018 roku:
 • na początku marca Księżniczka Magdalena urodzi córkę 
 • na początku maja Księżna Kate urodzi syna, a Książę William przywiezie dzieci do szpitala by poznały braciszka
 • Tatiana urodzi syna a  Marie Chevallier urodzi córkę
 • pod koniec roku zostanie ogłoszone, że Książę Harry zostanie tatą
 • zostanie ogłoszona ciąża Jetsun Pemy
Informacje o ciąży Marie Chevallier okazały się fałszywe.

Jak widzicie prawie wszystkie moje przewidywania się sprawdziły :)

Dziś chciałabym przedstawić Wam swoje przewidywania dotyczące wydarzeń w 2019 roku oraz prosić Was o podzielenie się ze mną, które wydarzenie było Waszym zdaniem najważniejsze lub najbardziej Was ucieszyło :) Zachęcam również do pozostawienia swoich przewidywań :)

 • zostanie ogłoszona ciąża Księżniczki Eugenie, Księżnej Sofii i Księżnej Claire
 • Harry i Meghan zostaną rodzicami dziewczynki pod koniec marca 
 • chrzest dziecka Harry'ego i Meghan odbędzie się w lipcu
 • pierwszym oficjalnym wyjściem Meghan po porodzie będzie Trooping the Colour 
 • na żadnym z dworów nie dojdzie do abdykacji
 • zostanie ogłoszona ponowna królewska podróż do naszego kraju
 • na ślubie w Grecji pojawi się cała Duńska Rodzina Królewska
 • na ślubie w Monako nie będą obecni członkowie Rodzin Królewskich

Komentarze

 1. Co do abdykacji ,to jednak w nadchodzącym roku do niej dojdzie już od dawna jest zapowiedziana abdykacja Cesarza Japonii.

  OdpowiedzUsuń
 2. Księżniczka Charlotte pójdzie we wrześniu do szkoły. Myślę, że będzie to ta sama szkoła, do której uczęszcza George

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciąża Eugenie i Claire.Córka dla Meghan i Harry 'ego i chrzest w lipcu w kaplicy św.Jerzego.Zjazd duńskiej i hiszpańskiej rodziny królewskiej na ślub Theodory.

  OdpowiedzUsuń
 4. Rok 2018 obfitował w wiele zdarzeń i momentów wartych zapamiętania: ślub księcia Harry'ego, księzniczki Eugenie, narodziny księcia Louisa, ogłoszenie ciąży Meghan, choroby Mette-Marit oraz śmierć księcia Henryka.

  Ja nie bawię się w układanie przewidywań, za to zawsze chętnie czytam takie posty, w których przedstawiacie, co się sprawdziło :P

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.

Poznajmy ich lepiej- Królowa Małgorzata II

Królowa Małgorzata II urodziła się 16 kwietnia 1940 jako córka Króla Frederika IX i Królowej Ingrid. Jej pełne imiona brzmią: Margrethe Alexandrine Þorhildur Ingrid. Królową Danii została w 1972 roku po śmierci swojego ojca. Królowa uczęszczała do Zahles Skole w latach 1946-1955. Jednakże od 1946 do 1949 roku uczyła się w Pałacu Amalienborg. W latach 1955-1956 uczyła się w  North Foreland Lodge w Hampshire w Anglii. Po otrzymaniu prywatnych lekcji ukończyła Zahles Skole z certyfikatem egzaminacyjnym na poziomie szkoły średniej II stopnia w 1959 roku. W latach 1960-1965 Królowa studiowała na uniwersytetach w Danii i innych krajach europejskich. Po zdaniu egzaminu z filozofii na Uniwersytecie w Kopenhadze w 1960 roku, studiowała archeologię na Uniwersytecie w Cambridge w latach 1960-61 i uzyskał dyplom z archeologii prehistorycznej. Następnie studiowała nauki polityczne na Uniwersytecie w Aarhus w latach 1961-1962, na Sorbonie w 1963 roku i London School of Economics w 1965 ro