Przejdź do głównej zawartości

Co sprawdziło się z moich przewidywań na 2018 rok? Przewidywania na rok 2019.

Rok 2018 obfitował w wiele wydarzeń w królewskich rodach. Radosne i smutne chwile. Z zapartym tchem obserwowaliśmy te wydarzenia. Kibicowaliśmy naszym ulubionym royalsom. Cieszyliśmy się z radosnych wiadomości i smuciliśmy się podczas tych smutnych.

Oto moje przewidywania z 2018 roku:
 • na początku marca Księżniczka Magdalena urodzi córkę 
 • na początku maja Księżna Kate urodzi syna, a Książę William przywiezie dzieci do szpitala by poznały braciszka
 • Tatiana urodzi syna a  Marie Chevallier urodzi córkę
 • pod koniec roku zostanie ogłoszone, że Książę Harry zostanie tatą
 • zostanie ogłoszona ciąża Jetsun Pemy
Informacje o ciąży Marie Chevallier okazały się fałszywe.

Jak widzicie prawie wszystkie moje przewidywania się sprawdziły :)

Dziś chciałabym przedstawić Wam swoje przewidywania dotyczące wydarzeń w 2019 roku oraz prosić Was o podzielenie się ze mną, które wydarzenie było Waszym zdaniem najważniejsze lub najbardziej Was ucieszyło :) Zachęcam również do pozostawienia swoich przewidywań :)

 • zostanie ogłoszona ciąża Księżniczki Eugenie, Księżnej Sofii i Księżnej Claire
 • Harry i Meghan zostaną rodzicami dziewczynki pod koniec marca 
 • chrzest dziecka Harry'ego i Meghan odbędzie się w lipcu
 • pierwszym oficjalnym wyjściem Meghan po porodzie będzie Trooping the Colour 
 • na żadnym z dworów nie dojdzie do abdykacji
 • zostanie ogłoszona ponowna królewska podróż do naszego kraju
 • na ślubie w Grecji pojawi się cała Duńska Rodzina Królewska
 • na ślubie w Monako nie będą obecni członkowie Rodzin Królewskich

Komentarze

 1. Co do abdykacji ,to jednak w nadchodzącym roku do niej dojdzie już od dawna jest zapowiedziana abdykacja Cesarza Japonii.

  OdpowiedzUsuń
 2. Księżniczka Charlotte pójdzie we wrześniu do szkoły. Myślę, że będzie to ta sama szkoła, do której uczęszcza George

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciąża Eugenie i Claire.Córka dla Meghan i Harry 'ego i chrzest w lipcu w kaplicy św.Jerzego.Zjazd duńskiej i hiszpańskiej rodziny królewskiej na ślub Theodory.

  OdpowiedzUsuń
 4. Rok 2018 obfitował w wiele zdarzeń i momentów wartych zapamiętania: ślub księcia Harry'ego, księzniczki Eugenie, narodziny księcia Louisa, ogłoszenie ciąży Meghan, choroby Mette-Marit oraz śmierć księcia Henryka.

  Ja nie bawię się w układanie przewidywań, za to zawsze chętnie czytam takie posty, w których przedstawiacie, co się sprawdziło :P

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Wesołych świąt! Merry Christmas!

Życzę Wam, aby wszystkie Wasze życzenia bożonarodzeniowe się spełniły!  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! I wish for you that all your Christmas wishes comes true! Merry Christmas!

Autografy aktorów serialu "Na sygnale"

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać autografy, które otrzymałam od aktorów grających w serialu TVP 2 "Na sygnale".  Podpisy zdobyłam listownie, prośby wysłałam na adres planu serialu.  Nie dołączałam zdjęć, załączyłam list i kopertę z moim adresem :)  Do każdej z osób pisałam oddzielnie. 

Cztery nowe odpowiedzi!

Witajcie!  Drodzy czytelnicy ze względu na ograniczony czas i oczekiwanie tylko na kilka odpowiedzi  zdecydowałam, że przez najbliższe kilka tygodni, raz w tygodniu będzie pojawiał się post zbiorczy z odpowiedziami. Jak tylko sytuacja się zmieni wrócimy do częstszych postów.  *** Odpowiedź od Tessy Antony-de Nassau Floessel   Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 14.01.2022 Odpowiedź od Księżnej Sofii  Okazja: urodziny Data wysłania: 1.12.2021 Data otrzymania: 18.01.2022 Odpowiedź od Księcia i Księżnej Monaco  Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 20.01.2022 Odpowiedź od Króla Alberta i Królowej Paoli Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 24.01.2022 *** Dajcie mi proszę znać co sądzicie o kartce z Monaco i odpowiedzi z Belgii.