Przejdź do głównej zawartości

Kartki świąteczne Księcia i Księżnej Walii

Za tydzień długo wyczekiwane przez wielu święta Bożego Narodzenia :) Zapewne wiele z Was wysłało życzenia do rodzin królewskich i książęcych i z niecierpliwością oczekuje na odpowiedzi. Jeśli macie konto na Instagramie to zapewne wiecie, że dwory zaczęły rozsyłać świąteczno-noworoczne odpowiedzi. 

Książę i Księżna Cambridge, Książę i Księżna Sussex i Książę Walii wraz z Księżną Kornwalii opublikowali oficjalne zdjęcia, które znajdą się na ich kartka świątecznych. 

❤❤

Pamiętajcie jednakże, że te kartki trafią do ich rodziny i przyjaciół. Fani dostaną inne kartki.

W dzisiejszym poście pokażę Wam jak wyglądały świąteczne kartki, które wysyłali Książę Karol i Księżna Diana.

Zapraszam!
***
Źródło: pinterest

Komentarze

  1. Tak jak teraz patrzę na to zdjęcie Kate i Williama z dziećmi, to zastanawiam się czy to nie jest zdjecie sklejone z kilku???
    Zwłaszcza Charlotte i George wyglądają jakby byli doklejeni.

    Piekne te kartki - lubię oglądać zdjęcia Diany i chłopców razem. Są pełne miłości!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Przepiękna odpowiedź z Monaco!!!

Witajcie! Odpowiedź z okazji urodzin bliźniąt z Monaco była niesamowitą niespodzianką.  Nie spodziewałam się, że w kopercie oprócz klasycznej kartki znajdę również przepiękne zdjęcie jubilatów wraz z rodzicami. Byłam w ogromnym szoku.  Życzenia wysłałam 8.12.2022 roku. Podziękowanie otrzymałam 3.01.2023 roku. *** To samo zdjęcie znalazło się również na kartce świątecznej rodziny :) 

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.