Przejdź do głównej zawartości

Kartki świąteczne Księcia i Księżnej Walii

Za tydzień długo wyczekiwane przez wielu święta Bożego Narodzenia :) Zapewne wiele z Was wysłało życzenia do rodzin królewskich i książęcych i z niecierpliwością oczekuje na odpowiedzi. Jeśli macie konto na Instagramie to zapewne wiecie, że dwory zaczęły rozsyłać świąteczno-noworoczne odpowiedzi. 

Książę i Księżna Cambridge, Książę i Księżna Sussex i Książę Walii wraz z Księżną Kornwalii opublikowali oficjalne zdjęcia, które znajdą się na ich kartka świątecznych. 

❤❤

Pamiętajcie jednakże, że te kartki trafią do ich rodziny i przyjaciół. Fani dostaną inne kartki.

W dzisiejszym poście pokażę Wam jak wyglądały świąteczne kartki, które wysyłali Książę Karol i Księżna Diana.

Zapraszam!
***
Źródło: pinterest

Komentarze

  1. Tak jak teraz patrzę na to zdjęcie Kate i Williama z dziećmi, to zastanawiam się czy to nie jest zdjecie sklejone z kilku???
    Zwłaszcza Charlotte i George wyglądają jakby byli doklejeni.

    Piekne te kartki - lubię oglądać zdjęcia Diany i chłopców razem. Są pełne miłości!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Wesołych świąt! Merry Christmas!

Życzę Wam, aby wszystkie Wasze życzenia bożonarodzeniowe się spełniły!  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! I wish for you that all your Christmas wishes comes true! Merry Christmas!

Autografy aktorów serialu "Na sygnale"

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać autografy, które otrzymałam od aktorów grających w serialu TVP 2 "Na sygnale".  Podpisy zdobyłam listownie, prośby wysłałam na adres planu serialu.  Nie dołączałam zdjęć, załączyłam list i kopertę z moim adresem :)  Do każdej z osób pisałam oddzielnie. 

Cztery nowe odpowiedzi!

Witajcie!  Drodzy czytelnicy ze względu na ograniczony czas i oczekiwanie tylko na kilka odpowiedzi  zdecydowałam, że przez najbliższe kilka tygodni, raz w tygodniu będzie pojawiał się post zbiorczy z odpowiedziami. Jak tylko sytuacja się zmieni wrócimy do częstszych postów.  *** Odpowiedź od Tessy Antony-de Nassau Floessel   Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 14.01.2022 Odpowiedź od Księżnej Sofii  Okazja: urodziny Data wysłania: 1.12.2021 Data otrzymania: 18.01.2022 Odpowiedź od Księcia i Księżnej Monaco  Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 20.01.2022 Odpowiedź od Króla Alberta i Królowej Paoli Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 24.01.2022 *** Dajcie mi proszę znać co sądzicie o kartce z Monaco i odpowiedzi z Belgii.