Przejdź do głównej zawartości

Odpowiedź od Księcia Walii i Księżnej Cornwalii!

Witajcie!

22 marca otrzymałam kartkę świąteczną od Księcia Walii i Księżnej Cornwalii.
Bardzo podoba mi się to zdjęcie :) Komentarze

 1. Hej, czytasz komentarze?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pod wcześniejszym postem pytałam, czy planujesz wrócić do ankiet.

   Usuń
  2. Bardzo Cię przepraszam. Byłam pewna, że Ci odpisałam.

   Tak, mam takie plany. Zbieram materiały i mam nadzieję, że wkrótce pojawi się pierwsza ankieta!

   Usuń
 2. Gratuluję pięknej odpowiedzi, mam taką samą pocztówkę. Miło że Karol i Camilla pozowali z pieskami. Kartka na której Camilla czyta książkę też jest fajna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję!

   Uwielbiam kartki z takimi "prywatnymi" zdjęciami!!

   Usuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Wesołych świąt! Merry Christmas!

Życzę Wam, aby wszystkie Wasze życzenia bożonarodzeniowe się spełniły!  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! I wish for you that all your Christmas wishes comes true! Merry Christmas!

Autografy aktorów serialu "Na sygnale"

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać autografy, które otrzymałam od aktorów grających w serialu TVP 2 "Na sygnale".  Podpisy zdobyłam listownie, prośby wysłałam na adres planu serialu.  Nie dołączałam zdjęć, załączyłam list i kopertę z moim adresem :)  Do każdej z osób pisałam oddzielnie. 

Cztery nowe odpowiedzi!

Witajcie!  Drodzy czytelnicy ze względu na ograniczony czas i oczekiwanie tylko na kilka odpowiedzi  zdecydowałam, że przez najbliższe kilka tygodni, raz w tygodniu będzie pojawiał się post zbiorczy z odpowiedziami. Jak tylko sytuacja się zmieni wrócimy do częstszych postów.  *** Odpowiedź od Tessy Antony-de Nassau Floessel   Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 14.01.2022 Odpowiedź od Księżnej Sofii  Okazja: urodziny Data wysłania: 1.12.2021 Data otrzymania: 18.01.2022 Odpowiedź od Księcia i Księżnej Monaco  Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 20.01.2022 Odpowiedź od Króla Alberta i Królowej Paoli Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 24.01.2022 *** Dajcie mi proszę znać co sądzicie o kartce z Monaco i odpowiedzi z Belgii.