Przejdź do głównej zawartości

Odpowiedź od Księcia i Księżnej Cambridge!

Witajcie! 25 lutego otrzymałam wyczekiwaną przeze mnie odpowiedź od Księcia i Księżnej Cambridge. Jest to podziękowanie za życzenia, które wysłałam ich rodzinie z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku. 

Odpowiedzi od Brytyjskiej Rodzin Królewskiej a w szczególności od rodziny Cambridge zawsze bardzo mnie radują. 


Jak zapewne pamiętacie to właśnie świąteczno- noworoczna odpowiedź od Księcia i Księżnej Cambridge w 2014 roku zapoczątkowała moją kolekcję. 


***

Dajcie mi znać czy otrzymaliście już tą kartkę i na ile odpowiedzi obecnie czekacie. 

Komentarze

 1. A kiedy wreszcie przyjdą urodzinowe odpowiedzi od Kate?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trudno powiedzieć. W poprzednich latach już w lutym były rozsyłane. Mam nadzieję, że roześlą już wkrótce.

   Usuń
 2. Otrzymałam (nareszcie!) tę odpowiedź w zeszły poniedziałek! Jest śliczna! Bardzo się cieszę, że wydrukowano ją na błyszczącym papierze!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Serdecznie gratuluję! Kartka jest jak zwykle piękna.

   Cieszę się,że zajrzałaś na mojego bloga :)

   Usuń
 3. Gratuluję, mam taką samą pocztówkę. Jest piękna.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ojej mam podobnie u mnie pasją pisania listów do rodzin królewskich też rozpoczęła się od napisania listu do pary książęcej z Cambridge tylko na życzenia z okazji rocznicy ślubu❤️ Do mnie też dotarła😊💕Ja czekam na odpowiedź od Księżnej Catherine na odpowiedźi za życzenia urodzinowe 😉Księżnej Sarah z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz na życzenia z gratulacjami narodzin od Księżniczki Eugenie 😊

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja też otrzymałam tą odpowiedź, z czego się cieszę :)
  W tamtym roku zaszalałam i wysłałam trochę kartek - m.in. pierwszy raz do księcia Andrzeja, do Rumunii i do Grecji.
  A odpowiedzi ani widu, ani słychu.
  Nie dostałam też odpowiedzi z Hanoveru. Na pozostałe wysłane tak.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Przepiękna odpowiedź z Monaco!!!

Witajcie! Odpowiedź z okazji urodzin bliźniąt z Monaco była niesamowitą niespodzianką.  Nie spodziewałam się, że w kopercie oprócz klasycznej kartki znajdę również przepiękne zdjęcie jubilatów wraz z rodzicami. Byłam w ogromnym szoku.  Życzenia wysłałam 8.12.2022 roku. Podziękowanie otrzymałam 3.01.2023 roku. *** To samo zdjęcie znalazło się również na kartce świątecznej rodziny :) 

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.