Od 2014 wysyłam listy do rodzin królewskich i książęcych. Interesuję się głównie Brytyjską Rodziną Królewską.
Od 2014 wysyłam listy do rodzin królewskich i książęcych. Interesuję się głównie Brytyjską Rodziną Królewską.
Witajcie!
29 października otrzymałam od Sarah, Księżnej Yorku podziękowanie za życzenia wysłane z okazji ślubu Beatrice i Edoardo.
Drugi akapit tekstu Sary jest trochę sztuczny. Zdecydownie bardziej w amerykańskim niż europejskim stylu. Ale cała kartka jest super. Gratulacje :)
OdpowiedzUsuńDziękuję za piękna odpowiedź ❤️❤️❤️
OdpowiedzUsuńZapomniałam dodać, że ja nie zdążyłam wysłać kartki do Sarah Ferguson 😭Przegapiłam naprawdę piękna kartkę 💖
UsuńJa wysłałam tylko gratulacje dla Beatrice i Edo, a do Sarah niestety nie. Gratuluję pięknej odpowiedzi. Za to wysłałam życzenia urodzinowe do Sarah. Ciekawe jaka będzie odpowiedź.
UsuńGratuluję! Ja nie pisałam do Sarah, a szkoda....
OdpowiedzUsuń