Przejdź do głównej zawartości

Odpowiedź od Sarah, Księżnej Yorku!

 Witajcie!

29 października otrzymałam od Sarah, Księżnej Yorku podziękowanie za życzenia wysłane z okazji ślubu Beatrice i Edoardo.





Komentarze

  1. Drugi akapit tekstu Sary jest trochę sztuczny. Zdecydownie bardziej w amerykańskim niż europejskim stylu. Ale cała kartka jest super. Gratulacje :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję za piękna odpowiedź ❤️❤️❤️

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Zapomniałam dodać, że ja nie zdążyłam wysłać kartki do Sarah Ferguson 😭Przegapiłam naprawdę piękna kartkę 💖

      Usuń
    2. Ja wysłałam tylko gratulacje dla Beatrice i Edo, a do Sarah niestety nie. Gratuluję pięknej odpowiedzi. Za to wysłałam życzenia urodzinowe do Sarah. Ciekawe jaka będzie odpowiedź.

      Usuń
  3. Gratuluję! Ja nie pisałam do Sarah, a szkoda....

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.