Przejdź do głównej zawartości

Ankieta- Royal Wedding cz.5

Witajcie! 

Zapraszam Was do wzięcia udziału w kolejnej ankiecie :) 

Tematem dzisiejszej ankiety są stylizacje Panów Młodych. 

Komentarze

 1. Przy trzech ostatnich zdjęciach nie ma zdjęć. Czy to osoba kategoria do wyboru? Bo w ankiecie jest możliwość wyboru tylko jednej odpowiedzi, a trudno porównywać konkretny strój z ogólnym pojęciem typu "garnitur".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, to nie jest osobna kategoria. Wszystko jest jedną ankietą.
   Taki był zamysł. Okazuje się, że nie był to najlepszy pomysł. Dodam zaraz zdjęcia.

   Usuń
  2. No trochę się pomieszało... ta ankieta to właściwie materiał na dwie ankiety. Z jednej strony wygląd konkretnych panów, a z drugiej ogólnikowo - frak, garnitur itp. I w tej kategorii właściwie też powinien znaleźć się mundur, bo w Polsce też można go założyć na ślub (oczywiście będąc w konkretnej formacji) - analogicznie royalsi też mogą być po cywilnemu jak Karol na 2. ślubie. Także mały chaos z tego wyszedł, chociaż sam pomysł fajny. Pozdrawiam :)

   Usuń
 2. Ja wybrałam księcia Guillaume, chociaż Haakon też mi się podobał.
  Ogólnie to jestem fanką garniturów!
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Przepiękna odpowiedź z Monaco!!!

Witajcie! Odpowiedź z okazji urodzin bliźniąt z Monaco była niesamowitą niespodzianką.  Nie spodziewałam się, że w kopercie oprócz klasycznej kartki znajdę również przepiękne zdjęcie jubilatów wraz z rodzicami. Byłam w ogromnym szoku.  Życzenia wysłałam 8.12.2022 roku. Podziękowanie otrzymałam 3.01.2023 roku. *** To samo zdjęcie znalazło się również na kartce świątecznej rodziny :) 

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.