Przejdź do głównej zawartości

Wyniki ankiety- Royal Wedding cz.6

Witajcie! 

Dziękuję bardzo wszystkim za udział w ankiecie :) 

Bardzo dziękuję za Wasze głosy!

Oto wyniki ankiety:


Miejsce 1:

suknia Księżnej Charlene


Miejsce 2:

suknia Księżnej Catherine i Księżniczki Victorii


Miejsce 3:

suknia Księżnej Stéphanie i Księżniczki Eugenie 


***

Dziękuję wszystkim serdecznie za udział w ankietach. 

Mam nadzieję, że dobrze się bawiliście. 

Niedługo na blogu pojawi się nowa seria :) 

Komentarze

 1. W pełni zasłużone zwycięstwo sukni księżnej Charléne. Pomimo, że suknia księżnej Catherine podoba mi się prawie równie mocno, to jednak suknia Charléne jest najbliżej mojego ideału.

  OdpowiedzUsuń
 2. Głosowałam na suknię Eugenii, ale od Charlene też mi się podobała.

  OdpowiedzUsuń
 3. Przegapiłam kolejną ankietę :(
  Moją ulubioną królewską suknią ślubną jest suknia księżniczki Victorii :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Przepiękna odpowiedź z Monaco!!!

Witajcie! Odpowiedź z okazji urodzin bliźniąt z Monaco była niesamowitą niespodzianką.  Nie spodziewałam się, że w kopercie oprócz klasycznej kartki znajdę również przepiękne zdjęcie jubilatów wraz z rodzicami. Byłam w ogromnym szoku.  Życzenia wysłałam 8.12.2022 roku. Podziękowanie otrzymałam 3.01.2023 roku. *** To samo zdjęcie znalazło się również na kartce świątecznej rodziny :) 

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.