Przejdź do głównej zawartości

Wyniki ankiety- Royal Wedding cz.5

Witajcie! 

Dziękuję wszystkim za udział w ankiecie :) Bardzo dziękuję za Wasze głosy!

Oto wyniki ankiety. Według Was najlepsze ślubne stylizacje to: 

Miejsce 1: Książę Carl Philip

Miejsce 2: Książę Frederik

Miejsce 3: Król Felipe VI

Komentarze

 1. Nie wiem, jak innym, ale mnie nie wyświetlają się wyniki :( Widzę tylko tekst.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zaktualizowałam tekst posta. Czy teraz Ci się wyświetla jego treść?

   Usuń
  2. Nie wiem o co konkretnie chodzi, ale u mnie pojawia się tylko, kto zajął które miejsce. żadnych dodatkowych informacji typu: ilość głosów czy słupki z wynikami nie ma.

   Usuń
  3. Teraz widzę tekst z trzema pierwszymi miejscami, dzięki Kasiu :) (wcześniej nie było nic, tzn. było wspomniane, że są już wyniki, ale ani wymienionych miejsc, ani żadnej dodatkowej informacji nie było)

   Usuń
 2. Na liście polecanych blogów innej strony pojawił się link do Twojego Q&A, ale tu pokazuje, że strona nie istnieje... Post zniknął?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za informację. Post jest opublikowany :) Spróbuj ponownie. Mi link z innego bloga działa.

   Usuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.

Poznajmy ich lepiej- Królowa Małgorzata II

Królowa Małgorzata II urodziła się 16 kwietnia 1940 jako córka Króla Frederika IX i Królowej Ingrid. Jej pełne imiona brzmią: Margrethe Alexandrine Þorhildur Ingrid. Królową Danii została w 1972 roku po śmierci swojego ojca. Królowa uczęszczała do Zahles Skole w latach 1946-1955. Jednakże od 1946 do 1949 roku uczyła się w Pałacu Amalienborg. W latach 1955-1956 uczyła się w  North Foreland Lodge w Hampshire w Anglii. Po otrzymaniu prywatnych lekcji ukończyła Zahles Skole z certyfikatem egzaminacyjnym na poziomie szkoły średniej II stopnia w 1959 roku. W latach 1960-1965 Królowa studiowała na uniwersytetach w Danii i innych krajach europejskich. Po zdaniu egzaminu z filozofii na Uniwersytecie w Kopenhadze w 1960 roku, studiowała archeologię na Uniwersytecie w Cambridge w latach 1960-61 i uzyskał dyplom z archeologii prehistorycznej. Następnie studiowała nauki polityczne na Uniwersytecie w Aarhus w latach 1961-1962, na Sorbonie w 1963 roku i London School of Economics w 1965 ro