Przejdź do głównej zawartości

Czy znasz je wszystkie? - mniej znane zdjęcia, cz.5

Witajcie w niedzielę! Zapraszam na kolejny post z mniej znanymi zdjęciami. Bohaterami dzisiejszego posta jest Szwedzka Rodzina Królewska.


***
Źródło zdjęć: pinterest

Komentarze

 1. Witaj Kasiu :)
  Super notka :) Zdiecie są naprawdę mało znane i odzwierciedlają w pełni moje przekonanie iż Szwedzka Rodzina Królewska to taka rodzina królewska w której stosunki rodzinne są bardzo ważne. W stosunki między dzieckiem a rodzicem widać taki wzajemny szacunek i chęć spędzania że sobą vwspolnie czasu. Takie drobne gesty maja wielkie znaczenie. Wybór zdięć wspaniały :)
  Pozdrawiam i życzę vudanej niedzieli :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj Kasiu :)
  Zdjęcia są naprawdę śliczne :) Większość zdjęć nie widziałam może dlatego, iż najbardziej interesuje się brytyjska rodzinna królewska :)
  Kasiu jakie masz odczucia co do sukni ślubnej księżniczki Eugenii? :)
  Pozdrawiam i życzę udanej niedzieli :) :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jutro rano pojawi się post o ślubie Eugenie :)

   Usuń
  2. Świetnie nie mogę się już doczekać! :)
   Dziękuję ślicznie za odpowiedź :)

   Usuń
 3. Na czwartym zdjęciu Victoria trzyma Estelle czy Oscara?
  Zdjęcia naprawdę super!

  OdpowiedzUsuń
 4. Kasiu na jaki adres wysłałaś list do księżniczki Eugenii z okazji ślubu ? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Buckingham Palace
   London SW1A 1AA

   Na górze strony jest zakładka ze wszystkimi adresami

   Usuń
  2. W sensie = gdyby nagle któryś było potrzeba ;)

   Usuń
  3. Dziękuję :) A czy Jacku ma być Mrs czy Mr ? :)

   Usuń
  4. Dziękuję za odpowiedź tak miałam jednak gdzieś na internecie było inaczej dlatego wolałam się upewnić :)

   Usuń
 5. Świetne zdjęcia. Najbardziej podobają mi się Alex zaczepiający Gabriela (tak myślę, że to oni) oraz Maddie pochylająca się nad Estelle.
  Wogóle Estelle uroczo wyszła na tym zdjęciu ❤
  Pozdrawiam
  ania_lroyal

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Przepiękna odpowiedź z Monaco!!!

Witajcie! Odpowiedź z okazji urodzin bliźniąt z Monaco była niesamowitą niespodzianką.  Nie spodziewałam się, że w kopercie oprócz klasycznej kartki znajdę również przepiękne zdjęcie jubilatów wraz z rodzicami. Byłam w ogromnym szoku.  Życzenia wysłałam 8.12.2022 roku. Podziękowanie otrzymałam 3.01.2023 roku. *** To samo zdjęcie znalazło się również na kartce świątecznej rodziny :) 

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.