Przejdź do głównej zawartości

Poznajmy ich lepiej

Witajcie! 

Dzisiejszy post to zapowiedź nowej serii postów na blogu! Począwszy od następnego tygodnia w każdą środę będzie pojawiał  się post z serii o tytule "poznajmy ich lepiej". 

Jeden post będzie przedstawiał członka jednej rodziny królewskiej bądź książęcej! W każdym z postów postaram się przybliżyć Wam życiorys każdej z prezentowanych osób.

Mam nadzieję, że posty się Wam spodobają :) Od Waszego odbioru zależy jak długo seria zagości na blogu.

Serdecznie zapraszam!!

Komentarze

 1. Świetny pomysł, chętnie poczytam biogramy royalsów, nie wszystkie historie znam.
  ania_lroyal

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że chociaż jedna z prezentowanych notatek się Tobie spodoba

   Usuń
 2. Super pomysł :)Uwielbiam czytać biografie,także jestem zachwycona :);)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super pomysl Kasiu :)
  Nie wszyscy czlonkowie rodzin krolewskich sa jeszcze przezemnie znani ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że chociaż jedna z prezentowanych notatek się Tobie spodoba

   Usuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Wesołych świąt! Merry Christmas!

Życzę Wam, aby wszystkie Wasze życzenia bożonarodzeniowe się spełniły!  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! I wish for you that all your Christmas wishes comes true! Merry Christmas!

Autografy aktorów serialu "Na sygnale"

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać autografy, które otrzymałam od aktorów grających w serialu TVP 2 "Na sygnale".  Podpisy zdobyłam listownie, prośby wysłałam na adres planu serialu.  Nie dołączałam zdjęć, załączyłam list i kopertę z moim adresem :)  Do każdej z osób pisałam oddzielnie. 

Cztery nowe odpowiedzi!

Witajcie!  Drodzy czytelnicy ze względu na ograniczony czas i oczekiwanie tylko na kilka odpowiedzi  zdecydowałam, że przez najbliższe kilka tygodni, raz w tygodniu będzie pojawiał się post zbiorczy z odpowiedziami. Jak tylko sytuacja się zmieni wrócimy do częstszych postów.  *** Odpowiedź od Tessy Antony-de Nassau Floessel   Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 14.01.2022 Odpowiedź od Księżnej Sofii  Okazja: urodziny Data wysłania: 1.12.2021 Data otrzymania: 18.01.2022 Odpowiedź od Księcia i Księżnej Monaco  Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 20.01.2022 Odpowiedź od Króla Alberta i Królowej Paoli Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 24.01.2022 *** Dajcie mi proszę znać co sądzicie o kartce z Monaco i odpowiedzi z Belgii.