Przejdź do głównej zawartości

Poznajmy ich lepiej

Witajcie! 

Dzisiejszy post to zapowiedź nowej serii postów na blogu! Począwszy od następnego tygodnia w każdą środę będzie pojawiał  się post z serii o tytule "poznajmy ich lepiej". 

Jeden post będzie przedstawiał członka jednej rodziny królewskiej bądź książęcej! W każdym z postów postaram się przybliżyć Wam życiorys każdej z prezentowanych osób.

Mam nadzieję, że posty się Wam spodobają :) Od Waszego odbioru zależy jak długo seria zagości na blogu.

Serdecznie zapraszam!!

Komentarze

 1. Świetny pomysł, chętnie poczytam biogramy royalsów, nie wszystkie historie znam.
  ania_lroyal

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że chociaż jedna z prezentowanych notatek się Tobie spodoba

   Usuń
 2. Super pomysł :)Uwielbiam czytać biografie,także jestem zachwycona :);)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super pomysl Kasiu :)
  Nie wszyscy czlonkowie rodzin krolewskich sa jeszcze przezemnie znani ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że chociaż jedna z prezentowanych notatek się Tobie spodoba

   Usuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Przepiękna odpowiedź z Monaco!!!

Witajcie! Odpowiedź z okazji urodzin bliźniąt z Monaco była niesamowitą niespodzianką.  Nie spodziewałam się, że w kopercie oprócz klasycznej kartki znajdę również przepiękne zdjęcie jubilatów wraz z rodzicami. Byłam w ogromnym szoku.  Życzenia wysłałam 8.12.2022 roku. Podziękowanie otrzymałam 3.01.2023 roku. *** To samo zdjęcie znalazło się również na kartce świątecznej rodziny :) 

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.