Przejdź do głównej zawartości

Czy znasz je wszystkie? - mniej znane zdjęcia, cz.3

Bohaterami dzisiejszego posta są członkowie Hiszpańskiej Rodziny Królewskiej.

Zapraszam i życzę miłego dnia!

***
Źródło zdjęć: pinterest

Komentarze

 1. Witaj Kasiu :)
  Super zdjęcia :) Bardzo się cieszę że bihaterem notki jest Hiszpańska Rodzina Królewska :) Felipe w młodości był bardzo przystoiny :) Leonor i Sofia to śliczne dziewczynki :) Pierwsze zdjęcie mnie zachwyciło nigdy go nie widziałam.Letizia w dnou ślubu wygladala slicznie i do tego ten uśmiech :) To zdiecie jest zbliżone do zdiecia Lady Di bawiącej sie z druhnami w dniu ślubu :)
  Również życzę miłego niedzielnego dnia.Dużo wypoczynku,bo trzeba lądować baterie na przyszły tydzień :) ;)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak ja uwielbiam małą Leonor! Szczególnie z tą (chyba) maskotką-kaczką :D
  Świetny post, przepiękne zdjęcia 👍😊

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się! Jest urocza i prześliczna!

   Dziękuję :)

   Usuń
 3. To pierwsze zdjęcie jest świetne. Jaka Letizia jest szczęśliwa!
  Młody Filip był przystojny.
  ania_lroyal

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Przepiękna odpowiedź z Monaco!!!

Witajcie! Odpowiedź z okazji urodzin bliźniąt z Monaco była niesamowitą niespodzianką.  Nie spodziewałam się, że w kopercie oprócz klasycznej kartki znajdę również przepiękne zdjęcie jubilatów wraz z rodzicami. Byłam w ogromnym szoku.  Życzenia wysłałam 8.12.2022 roku. Podziękowanie otrzymałam 3.01.2023 roku. *** To samo zdjęcie znalazło się również na kartce świątecznej rodziny :) 

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.