Przejdź do głównej zawartości

"I że nie opuszczę cię aż do śmierci..."- suknie ślubne w Duńskiej Rodzinie Królewskiej

Witajcie w kolejnym poście z serii o sukniach ślubnych. Bohaterkami dzisiejszego posta będą członkinie Duńskiej Rodziny Królewskiej. Serdecznie zapraszam!

Panna młoda: Księżniczka Ingrid 
Data ślubu: 24 maja 1935Panna młoda: Księżniczka Małgorzata
Data ślubu: 10 czerwca 1967Panna młoda: Mary Donaldson
Data ślubu14 maja 2004
ProjektantUffe FrankPanna młoda: Marie Cavallier
Data ślubu: 24 maja 2008
Projektant: dom mody Arasa MorelliPanna młoda: Alexandra Manley
Data ślubu: 18 listopada 1995 
Projektant: Jørgen BenderPanna młoda: Księżniczka Benedikte
Data ślubu: 3 luty 1968Panna młoda: Księżniczka Anne-Marie
Data ślubu:18 września 1964
Projektant:  Jørgen Bender ***
Źródło zdjęć: pinterest

Komentarze

 1. Tym razem postawię na suknię królowej Małgorzaty piękna prosta a do tego tradycyjny welon i moja ulubiona tiara Khedive of Egypt
  Suknia księżnej Mary zapada w pamięć ale nie do końca jestem przekonana do dolu a w dodatku mała tiara całkiem ginie w tym welonie

  OdpowiedzUsuń
 2. Na pewno suknia ślubna Mary nie jest jej najlepszą kreacją i trudno uwierzyć,że ta ikona stylu wybrała coś takiego na swój dzień ślubu.Nie żeby była jakaś potwornie brzydka,ale...W tym przypadku zwycięża Marie z swą skromną i uroczą suknią.Zwraca uwagę imponujący welon Ingrid.

  OdpowiedzUsuń
 3. W drk nie ma sukni ślubnej, która mnie zachwyciła.

  Od 2004 roku uważam, że dół sukni Mary powinien być bez "klap". Wyhaftowany wzór w pełni wystarczy. Przez te klapy haft ginie.
  ania_lroyal

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Wesołych świąt! Merry Christmas!

Życzę Wam, aby wszystkie Wasze życzenia bożonarodzeniowe się spełniły!  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! I wish for you that all your Christmas wishes comes true! Merry Christmas!

Autografy aktorów serialu "Na sygnale"

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać autografy, które otrzymałam od aktorów grających w serialu TVP 2 "Na sygnale".  Podpisy zdobyłam listownie, prośby wysłałam na adres planu serialu.  Nie dołączałam zdjęć, załączyłam list i kopertę z moim adresem :)  Do każdej z osób pisałam oddzielnie. 

Cztery nowe odpowiedzi!

Witajcie!  Drodzy czytelnicy ze względu na ograniczony czas i oczekiwanie tylko na kilka odpowiedzi  zdecydowałam, że przez najbliższe kilka tygodni, raz w tygodniu będzie pojawiał się post zbiorczy z odpowiedziami. Jak tylko sytuacja się zmieni wrócimy do częstszych postów.  *** Odpowiedź od Tessy Antony-de Nassau Floessel   Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 14.01.2022 Odpowiedź od Księżnej Sofii  Okazja: urodziny Data wysłania: 1.12.2021 Data otrzymania: 18.01.2022 Odpowiedź od Księcia i Księżnej Monaco  Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 20.01.2022 Odpowiedź od Króla Alberta i Królowej Paoli Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 24.01.2022 *** Dajcie mi proszę znać co sądzicie o kartce z Monaco i odpowiedzi z Belgii.