Przejdź do głównej zawartości

"I że nie opuszczę cię aż do śmierci..."- suknie ślubne w Duńskiej Rodzinie Królewskiej

Witajcie w kolejnym poście z serii o sukniach ślubnych. Bohaterkami dzisiejszego posta będą członkinie Duńskiej Rodziny Królewskiej. Serdecznie zapraszam!

Panna młoda: Księżniczka Ingrid 
Data ślubu: 24 maja 1935Panna młoda: Księżniczka Małgorzata
Data ślubu: 10 czerwca 1967Panna młoda: Mary Donaldson
Data ślubu14 maja 2004
ProjektantUffe FrankPanna młoda: Marie Cavallier
Data ślubu: 24 maja 2008
Projektant: dom mody Arasa MorelliPanna młoda: Alexandra Manley
Data ślubu: 18 listopada 1995 
Projektant: Jørgen BenderPanna młoda: Księżniczka Benedikte
Data ślubu: 3 luty 1968Panna młoda: Księżniczka Anne-Marie
Data ślubu:18 września 1964
Projektant:  Jørgen Bender ***
Źródło zdjęć: pinterest

Komentarze

 1. Tym razem postawię na suknię królowej Małgorzaty piękna prosta a do tego tradycyjny welon i moja ulubiona tiara Khedive of Egypt
  Suknia księżnej Mary zapada w pamięć ale nie do końca jestem przekonana do dolu a w dodatku mała tiara całkiem ginie w tym welonie

  OdpowiedzUsuń
 2. Na pewno suknia ślubna Mary nie jest jej najlepszą kreacją i trudno uwierzyć,że ta ikona stylu wybrała coś takiego na swój dzień ślubu.Nie żeby była jakaś potwornie brzydka,ale...W tym przypadku zwycięża Marie z swą skromną i uroczą suknią.Zwraca uwagę imponujący welon Ingrid.

  OdpowiedzUsuń
 3. W drk nie ma sukni ślubnej, która mnie zachwyciła.

  Od 2004 roku uważam, że dół sukni Mary powinien być bez "klap". Wyhaftowany wzór w pełni wystarczy. Przez te klapy haft ginie.
  ania_lroyal

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Przepiękna odpowiedź z Monaco!!!

Witajcie! Odpowiedź z okazji urodzin bliźniąt z Monaco była niesamowitą niespodzianką.  Nie spodziewałam się, że w kopercie oprócz klasycznej kartki znajdę również przepiękne zdjęcie jubilatów wraz z rodzicami. Byłam w ogromnym szoku.  Życzenia wysłałam 8.12.2022 roku. Podziękowanie otrzymałam 3.01.2023 roku. *** To samo zdjęcie znalazło się również na kartce świątecznej rodziny :) 

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.