Przejdź do głównej zawartości

Kiedy byli dziećmi- Księżniczka Victoria

Witajcie drodzy czytelnicy! Zapraszam na kolejny post z serii "Kiedy byli dziećmi". Bohaterem dzisiejszego posta jest Księżniczka Victoria :) Zobaczmy jak zmieniała się następczyni tronu.

***
Źródło zdjęć: pinterest

Komentarze

 1. Na pierwszym zdjęciu Victoria wygląda jak Estelle! I to bardzo!

  OdpowiedzUsuń
 2. Victoria była bardzo ekspresyjna w dzieciństwie i ta energia jej pozostała.Przyłączam się do stwierdzenia Weroniki- Vic i Estelle są prawie identyczne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ksiezniczka Vuctoria byla slicznym dz dzieckiem :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Sliczne zdiecja ksiezniczki Victorii :) ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo lubię oglądać zdjęcia royalsów gdy byli mali.
  Victoria należy do mojego topu. Od malca była śliczna i rozbrykana. Pewnie wynikało to z ciekawości świata.
  Gdy już podrosła, to opiekowała się swoim rodzeństwem - nawet organizowała dla nich zajęcia szkolne, podczas których uczyła ich literek i cyferek.

  Zdjęcia z misiem nigdy wcześniej nie widziałam.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Przepiękna odpowiedź z Monaco!!!

Witajcie! Odpowiedź z okazji urodzin bliźniąt z Monaco była niesamowitą niespodzianką.  Nie spodziewałam się, że w kopercie oprócz klasycznej kartki znajdę również przepiękne zdjęcie jubilatów wraz z rodzicami. Byłam w ogromnym szoku.  Życzenia wysłałam 8.12.2022 roku. Podziękowanie otrzymałam 3.01.2023 roku. *** To samo zdjęcie znalazło się również na kartce świątecznej rodziny :) 

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.