Przejdź do głównej zawartości

Kiedy byli dziećmi- Księżniczka Victoria

Witajcie drodzy czytelnicy! Zapraszam na kolejny post z serii "Kiedy byli dziećmi". Bohaterem dzisiejszego posta jest Księżniczka Victoria :) Zobaczmy jak zmieniała się następczyni tronu.

***
Źródło zdjęć: pinterest

Komentarze

 1. Na pierwszym zdjęciu Victoria wygląda jak Estelle! I to bardzo!

  OdpowiedzUsuń
 2. Victoria była bardzo ekspresyjna w dzieciństwie i ta energia jej pozostała.Przyłączam się do stwierdzenia Weroniki- Vic i Estelle są prawie identyczne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ksiezniczka Vuctoria byla slicznym dz dzieckiem :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Sliczne zdiecja ksiezniczki Victorii :) ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo lubię oglądać zdjęcia royalsów gdy byli mali.
  Victoria należy do mojego topu. Od malca była śliczna i rozbrykana. Pewnie wynikało to z ciekawości świata.
  Gdy już podrosła, to opiekowała się swoim rodzeństwem - nawet organizowała dla nich zajęcia szkolne, podczas których uczyła ich literek i cyferek.

  Zdjęcia z misiem nigdy wcześniej nie widziałam.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Wesołych świąt! Merry Christmas!

Życzę Wam, aby wszystkie Wasze życzenia bożonarodzeniowe się spełniły!  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! I wish for you that all your Christmas wishes comes true! Merry Christmas!

Autografy aktorów serialu "Na sygnale"

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać autografy, które otrzymałam od aktorów grających w serialu TVP 2 "Na sygnale".  Podpisy zdobyłam listownie, prośby wysłałam na adres planu serialu.  Nie dołączałam zdjęć, załączyłam list i kopertę z moim adresem :)  Do każdej z osób pisałam oddzielnie. 

Cztery nowe odpowiedzi!

Witajcie!  Drodzy czytelnicy ze względu na ograniczony czas i oczekiwanie tylko na kilka odpowiedzi  zdecydowałam, że przez najbliższe kilka tygodni, raz w tygodniu będzie pojawiał się post zbiorczy z odpowiedziami. Jak tylko sytuacja się zmieni wrócimy do częstszych postów.  *** Odpowiedź od Tessy Antony-de Nassau Floessel   Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 14.01.2022 Odpowiedź od Księżnej Sofii  Okazja: urodziny Data wysłania: 1.12.2021 Data otrzymania: 18.01.2022 Odpowiedź od Księcia i Księżnej Monaco  Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 20.01.2022 Odpowiedź od Króla Alberta i Królowej Paoli Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 24.01.2022 *** Dajcie mi proszę znać co sądzicie o kartce z Monaco i odpowiedzi z Belgii.