Przejdź do głównej zawartości

Poświąteczny cud czyli trzy odpowiedzi z pałaców

Dziś otrzymałam trzy odpowiedzi na listy, które wysłałam z życzeniami! Dostałam 2 odpowiedzi z Monako oraz odpowiedź z Belgii. Bardzo się cieszę, gdyż do Belgii pisałam po raz pierwszy. Listy z życzeniami świąteczno-noworocznymi wysłałam 7 grudnia czyli na odpowiedzi czekałam równo 3 tygodnie. Życzenia z okazji urodzin bliźniąt wysłałam 1 grudnia. Na kopertach są stemple, które świadczą, że wszystkie trzy listy, które otrzymałam zostały wysłane jeszcze przed świętami!

MONAKO:

klasyczne podziękowanie na ślicznej karteczce

przepiękna kartka z naklejonym z przodu zdjęciem oraz życzeniami w trzech językach w środku oraz nadrukowanymi podpisami


BELGIA:
piękna kartka w środku której po lewej stronie są życzenia oraz nadrukowane podpisy pary królewskiej zaś po prawej zdjęcie, które zostało opublikowane z okazji świąt***
Bardzo się cieszę z otrzymanych odpowiedzi! Czekam jeszcze na 11 w tym 7 wysłanych z okazji świąt. Mam nadzieję, że wrócą szybko :) A Wy dostaliście już jakieś odpowiedzi? 

Komentarze

 1. Oo, ale Ci zazdroszczę! Gratuluję! Ja również czekam na odpowiedź z Belgii :) Mam nadzieję,że dzisiaj lub jutro dostanę :) Jak coś to dam znać :) Wszystkie odpowiedzi są bardzo ładne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Życzę żeby i do Ciebie szybko przyszły odpowiedzi! Daj znać jak dostaniesz!
   A ile listów wysłałeś?

   Usuń
  2. Wysłałem 7 kartek świątecznych i pod koniec października do Albanii z okazji ślubu. Ale już wątpię czy otrzymam odpowiedź. :)

   Usuń
  3. Trzymam kciuki ;) Mnie poniosło w tym roku i wysłałam 9 kartek ;)

   Usuń
 2. Czy życzenia dla bliźniaków i życzenia świąteczne napisałas w jednym liście?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, były to dwa oddzielne listy. Listy z życzeniami świąteczno-noworocznymi wysłałam 7 grudnia. Życzenia z okazji urodzin bliźniąt wysłałam 1 grudnia.

   Usuń
 3. A jak pisałaś do Belgii? Zaadresowalas list do Królowej czy króla? I jakiego adresu użylas?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Życzenia wysłałam w języku angielskim :)
   A tak zaadresowałam kopertę:
   Sa Majesté le Roi Philippe
   Palais Royal
   Rue Brederode, 16
   1000 Bruxelles

   Usuń
  2. Gratuluję Kasiu! Do mnie dotarła karteczka z podziękowaniami za życzenia dla bliźniąt oraz podziękowanie za życzenia dla Sofii ze Szwecji.

   Usuń
  3. Dziękuje Marto i gratuluję!

   Usuń
 4. Hej! Właśnie przed chwilą otrzymałem kartkę świąteczną z Belgii! Nareszcie :) Jest naprawdę bardzo ładna. To moja pierwsza odpowiedź świąteczna w tym roku. Nie mogę się już doczekać następnych. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gratuluję! Powiem szczerze, że też nie mogę doczekać się kolejnych odpowiedzi ;)

   Usuń
 5. Jendak dostałam dziś kartkę z Belgii! Niesamowite:D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję:). Tobie też gratuluję! Jak na razie też 3 listy mi doszły: 2 z monako i 1 z Belgii.

   Usuń
 6. Piękne te kartki. Czym dłużej na nie patrzę, to bardziej żałuję że nie posłałam im życzeń.
  ania_lroyal

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Wesołych świąt! Merry Christmas!

Życzę Wam, aby wszystkie Wasze życzenia bożonarodzeniowe się spełniły!  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! I wish for you that all your Christmas wishes comes true! Merry Christmas!

Autografy aktorów serialu "Na sygnale"

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać autografy, które otrzymałam od aktorów grających w serialu TVP 2 "Na sygnale".  Podpisy zdobyłam listownie, prośby wysłałam na adres planu serialu.  Nie dołączałam zdjęć, załączyłam list i kopertę z moim adresem :)  Do każdej z osób pisałam oddzielnie. 

Cztery nowe odpowiedzi!

Witajcie!  Drodzy czytelnicy ze względu na ograniczony czas i oczekiwanie tylko na kilka odpowiedzi  zdecydowałam, że przez najbliższe kilka tygodni, raz w tygodniu będzie pojawiał się post zbiorczy z odpowiedziami. Jak tylko sytuacja się zmieni wrócimy do częstszych postów.  *** Odpowiedź od Tessy Antony-de Nassau Floessel   Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 14.01.2022 Odpowiedź od Księżnej Sofii  Okazja: urodziny Data wysłania: 1.12.2021 Data otrzymania: 18.01.2022 Odpowiedź od Księcia i Księżnej Monaco  Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 20.01.2022 Odpowiedź od Króla Alberta i Królowej Paoli Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 24.01.2022 *** Dajcie mi proszę znać co sądzicie o kartce z Monaco i odpowiedzi z Belgii.