Przejdź do głównej zawartości

Poświąteczny cud czyli trzy odpowiedzi z pałaców

Dziś otrzymałam trzy odpowiedzi na listy, które wysłałam z życzeniami! Dostałam 2 odpowiedzi z Monako oraz odpowiedź z Belgii. Bardzo się cieszę, gdyż do Belgii pisałam po raz pierwszy. Listy z życzeniami świąteczno-noworocznymi wysłałam 7 grudnia czyli na odpowiedzi czekałam równo 3 tygodnie. Życzenia z okazji urodzin bliźniąt wysłałam 1 grudnia. Na kopertach są stemple, które świadczą, że wszystkie trzy listy, które otrzymałam zostały wysłane jeszcze przed świętami!

MONAKO:

klasyczne podziękowanie na ślicznej karteczce

przepiękna kartka z naklejonym z przodu zdjęciem oraz życzeniami w trzech językach w środku oraz nadrukowanymi podpisami


BELGIA:
piękna kartka w środku której po lewej stronie są życzenia oraz nadrukowane podpisy pary królewskiej zaś po prawej zdjęcie, które zostało opublikowane z okazji świąt***
Bardzo się cieszę z otrzymanych odpowiedzi! Czekam jeszcze na 11 w tym 7 wysłanych z okazji świąt. Mam nadzieję, że wrócą szybko :) A Wy dostaliście już jakieś odpowiedzi? 

Komentarze

 1. Oo, ale Ci zazdroszczę! Gratuluję! Ja również czekam na odpowiedź z Belgii :) Mam nadzieję,że dzisiaj lub jutro dostanę :) Jak coś to dam znać :) Wszystkie odpowiedzi są bardzo ładne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Życzę żeby i do Ciebie szybko przyszły odpowiedzi! Daj znać jak dostaniesz!
   A ile listów wysłałeś?

   Usuń
  2. Wysłałem 7 kartek świątecznych i pod koniec października do Albanii z okazji ślubu. Ale już wątpię czy otrzymam odpowiedź. :)

   Usuń
  3. Trzymam kciuki ;) Mnie poniosło w tym roku i wysłałam 9 kartek ;)

   Usuń
 2. Czy życzenia dla bliźniaków i życzenia świąteczne napisałas w jednym liście?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, były to dwa oddzielne listy. Listy z życzeniami świąteczno-noworocznymi wysłałam 7 grudnia. Życzenia z okazji urodzin bliźniąt wysłałam 1 grudnia.

   Usuń
 3. A jak pisałaś do Belgii? Zaadresowalas list do Królowej czy króla? I jakiego adresu użylas?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Życzenia wysłałam w języku angielskim :)
   A tak zaadresowałam kopertę:
   Sa Majesté le Roi Philippe
   Palais Royal
   Rue Brederode, 16
   1000 Bruxelles

   Usuń
  2. Gratuluję Kasiu! Do mnie dotarła karteczka z podziękowaniami za życzenia dla bliźniąt oraz podziękowanie za życzenia dla Sofii ze Szwecji.

   Usuń
  3. Dziękuje Marto i gratuluję!

   Usuń
 4. Hej! Właśnie przed chwilą otrzymałem kartkę świąteczną z Belgii! Nareszcie :) Jest naprawdę bardzo ładna. To moja pierwsza odpowiedź świąteczna w tym roku. Nie mogę się już doczekać następnych. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gratuluję! Powiem szczerze, że też nie mogę doczekać się kolejnych odpowiedzi ;)

   Usuń
 5. Jendak dostałam dziś kartkę z Belgii! Niesamowite:D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję:). Tobie też gratuluję! Jak na razie też 3 listy mi doszły: 2 z monako i 1 z Belgii.

   Usuń
 6. Piękne te kartki. Czym dłużej na nie patrzę, to bardziej żałuję że nie posłałam im życzeń.
  ania_lroyal

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Przepiękna odpowiedź z Monaco!!!

Witajcie! Odpowiedź z okazji urodzin bliźniąt z Monaco była niesamowitą niespodzianką.  Nie spodziewałam się, że w kopercie oprócz klasycznej kartki znajdę również przepiękne zdjęcie jubilatów wraz z rodzicami. Byłam w ogromnym szoku.  Życzenia wysłałam 8.12.2022 roku. Podziękowanie otrzymałam 3.01.2023 roku. *** To samo zdjęcie znalazło się również na kartce świątecznej rodziny :) 

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.