Przejdź do głównej zawartości

Co wydarzy się w 2017roku?

Na kilku blogach pojawiły się przewidywania co do wydarzeń w królewskich rodach więc dziś ja przedstawię Wam swoje przypuszczenia.

  Wielka Brytania
 • pod koniec roku zostanie ogłoszone, że książę i księżna Cambridge spodziewają się narodzin trzeciego dziecka. Ich drugi syn, przyjdzie na świat w 2018.
 • książę George częściej będzie pojawiał się publicznie.
 • ponownie zobaczymy zdjęcia rodzinki z Cambridge z wyjazdu na narty.
 • związek księcia Harry'ego i Meghan Markle- w tej kwestii jestem rozdarta coś mi podpowiada że pod koniec przyszłego roku się zaręczą a z drugiej strony że się rozstaną. Jednak coś czuję, że jednak się zaręczą. 
 • księżniczka Eugenie zaręczy się.
Monako
 • Beatrice i Pierre powitają na świecie syna. 

Szwecja
 • Sofia i Carl Philip będą oczekiwali narodzin drugiego dziecka. 
Dania


 • Królowa ograniczy swoją aktywność ze względow zdrowotnych, większość jej obowiązków przejmie książę Fryderyk

Albania
 • Leka i Elia ogłoszą, że spodziewają się dziecka- na  świat przyjdzie dziewczynka.
Norwegia
 • król Harald V abdykuje.

A jakie Wy przewidujecie wydarzenia? Dajcie znać w komentarzach! Jestem ciekawa ;)

Komentarze

 1. Harry zaręczy się z Meghan;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja w tej kwestii jestem rozdarta coś mi podpowiada że pod koniec przyszłego roku się zaręczą a z drugiej strony że się rozstaną. Czas pokaże :)

   Usuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Wesołych świąt! Merry Christmas!

Życzę Wam, aby wszystkie Wasze życzenia bożonarodzeniowe się spełniły!  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! I wish for you that all your Christmas wishes comes true! Merry Christmas!

Autografy aktorów serialu "Na sygnale"

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać autografy, które otrzymałam od aktorów grających w serialu TVP 2 "Na sygnale".  Podpisy zdobyłam listownie, prośby wysłałam na adres planu serialu.  Nie dołączałam zdjęć, załączyłam list i kopertę z moim adresem :)  Do każdej z osób pisałam oddzielnie. 

Cztery nowe odpowiedzi!

Witajcie!  Drodzy czytelnicy ze względu na ograniczony czas i oczekiwanie tylko na kilka odpowiedzi  zdecydowałam, że przez najbliższe kilka tygodni, raz w tygodniu będzie pojawiał się post zbiorczy z odpowiedziami. Jak tylko sytuacja się zmieni wrócimy do częstszych postów.  *** Odpowiedź od Tessy Antony-de Nassau Floessel   Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 14.01.2022 Odpowiedź od Księżnej Sofii  Okazja: urodziny Data wysłania: 1.12.2021 Data otrzymania: 18.01.2022 Odpowiedź od Księcia i Księżnej Monaco  Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 20.01.2022 Odpowiedź od Króla Alberta i Królowej Paoli Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 24.01.2022 *** Dajcie mi proszę znać co sądzicie o kartce z Monaco i odpowiedzi z Belgii.