Przejdź do głównej zawartości

Co wydarzy się w 2017roku?

Na kilku blogach pojawiły się przewidywania co do wydarzeń w królewskich rodach więc dziś ja przedstawię Wam swoje przypuszczenia.

  Wielka Brytania
 • pod koniec roku zostanie ogłoszone, że książę i księżna Cambridge spodziewają się narodzin trzeciego dziecka. Ich drugi syn, przyjdzie na świat w 2018.
 • książę George częściej będzie pojawiał się publicznie.
 • ponownie zobaczymy zdjęcia rodzinki z Cambridge z wyjazdu na narty.
 • związek księcia Harry'ego i Meghan Markle- w tej kwestii jestem rozdarta coś mi podpowiada że pod koniec przyszłego roku się zaręczą a z drugiej strony że się rozstaną. Jednak coś czuję, że jednak się zaręczą. 
 • księżniczka Eugenie zaręczy się.
Monako
 • Beatrice i Pierre powitają na świecie syna. 

Szwecja
 • Sofia i Carl Philip będą oczekiwali narodzin drugiego dziecka. 
Dania


 • Królowa ograniczy swoją aktywność ze względow zdrowotnych, większość jej obowiązków przejmie książę Fryderyk

Albania
 • Leka i Elia ogłoszą, że spodziewają się dziecka- na  świat przyjdzie dziewczynka.
Norwegia
 • król Harald V abdykuje.

A jakie Wy przewidujecie wydarzenia? Dajcie znać w komentarzach! Jestem ciekawa ;)

Komentarze

 1. Harry zaręczy się z Meghan;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja w tej kwestii jestem rozdarta coś mi podpowiada że pod koniec przyszłego roku się zaręczą a z drugiej strony że się rozstaną. Czas pokaże :)

   Usuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Przepiękna odpowiedź z Monaco!!!

Witajcie! Odpowiedź z okazji urodzin bliźniąt z Monaco była niesamowitą niespodzianką.  Nie spodziewałam się, że w kopercie oprócz klasycznej kartki znajdę również przepiękne zdjęcie jubilatów wraz z rodzicami. Byłam w ogromnym szoku.  Życzenia wysłałam 8.12.2022 roku. Podziękowanie otrzymałam 3.01.2023 roku. *** To samo zdjęcie znalazło się również na kartce świątecznej rodziny :) 

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.