Przejdź do głównej zawartości

Odpowiedź na pytanie

Dziś odpowiem na kilka pytań, które otrzymałam na e-mail. Dziękuję za wszystkie pytania, które otrzymałam i jednocześnie zachęcam Was do zadawania kolejnych. Zarówno mailowo jak i w komentarzach! 
Zaczynamy ;) 


  1. Która księżna/ księżniczka jest według Ciebie najładniejsza?
  2. Czyj styl z księżnych/księżniczek najbardziej Ci się podoba? 
  3. Czy styl którejś kobiet z Królewskiej Rodziny jest dla Ciebie inspiracją ?
  4. Co skłoniło Cię do założenia bloga?
  5. Ile masz lat?  1. Bardzo ciężko określić kto jest najładniejszy ;) Uważam, że bardzo ładna jest Księżna Kate, Księżniczki Magdalena oraz Victoria ze Szwecji, Księżna Charlene z Monako, Królowa Letycja czy Księżna Mary z Danii.
  2. Zdecydowanie Pań, które wymieniłam w punkcie pierwszym. 
  3. Najbardziej Kate i Magdaleny. Ubierają się przepięknie i odpowiednio do okazji. Są zdecydowanie dla mnie wzorem i inspiracją.
  4. Od kiedy natrafiłam na pierwszy blog a później kolejne czytałam je z zapartym tchem i marzyłam, że też bym tak chciała. No i postanowiłam zrealizować to marzenie. Mam wiele planów i nadziei z nim związanych. Bardzo się cieszę, że licznie go odwiedzacie i dajecie mi natchnienie do tworzenia go.
  5. W tym roku skończyłam 20 lat :)

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Przepiękna odpowiedź z Monaco!!!

Witajcie! Odpowiedź z okazji urodzin bliźniąt z Monaco była niesamowitą niespodzianką.  Nie spodziewałam się, że w kopercie oprócz klasycznej kartki znajdę również przepiękne zdjęcie jubilatów wraz z rodzicami. Byłam w ogromnym szoku.  Życzenia wysłałam 8.12.2022 roku. Podziękowanie otrzymałam 3.01.2023 roku. *** To samo zdjęcie znalazło się również na kartce świątecznej rodziny :) 

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.