Przejdź do głównej zawartości

Odpowiedź na pytanie

Dziś odpowiem na kilka pytań, które otrzymałam na e-mail. Dziękuję za wszystkie pytania, które otrzymałam i jednocześnie zachęcam Was do zadawania kolejnych. Zarówno mailowo jak i w komentarzach! 
Zaczynamy ;) 


  1. Która księżna/ księżniczka jest według Ciebie najładniejsza?
  2. Czyj styl z księżnych/księżniczek najbardziej Ci się podoba? 
  3. Czy styl którejś kobiet z Królewskiej Rodziny jest dla Ciebie inspiracją ?
  4. Co skłoniło Cię do założenia bloga?
  5. Ile masz lat?  1. Bardzo ciężko określić kto jest najładniejszy ;) Uważam, że bardzo ładna jest Księżna Kate, Księżniczki Magdalena oraz Victoria ze Szwecji, Księżna Charlene z Monako, Królowa Letycja czy Księżna Mary z Danii.
  2. Zdecydowanie Pań, które wymieniłam w punkcie pierwszym. 
  3. Najbardziej Kate i Magdaleny. Ubierają się przepięknie i odpowiednio do okazji. Są zdecydowanie dla mnie wzorem i inspiracją.
  4. Od kiedy natrafiłam na pierwszy blog a później kolejne czytałam je z zapartym tchem i marzyłam, że też bym tak chciała. No i postanowiłam zrealizować to marzenie. Mam wiele planów i nadziei z nim związanych. Bardzo się cieszę, że licznie go odwiedzacie i dajecie mi natchnienie do tworzenia go.
  5. W tym roku skończyłam 20 lat :)

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Wesołych świąt! Merry Christmas!

Życzę Wam, aby wszystkie Wasze życzenia bożonarodzeniowe się spełniły!  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! I wish for you that all your Christmas wishes comes true! Merry Christmas!

Autografy aktorów serialu "Na sygnale"

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać autografy, które otrzymałam od aktorów grających w serialu TVP 2 "Na sygnale".  Podpisy zdobyłam listownie, prośby wysłałam na adres planu serialu.  Nie dołączałam zdjęć, załączyłam list i kopertę z moim adresem :)  Do każdej z osób pisałam oddzielnie. 

Cztery nowe odpowiedzi!

Witajcie!  Drodzy czytelnicy ze względu na ograniczony czas i oczekiwanie tylko na kilka odpowiedzi  zdecydowałam, że przez najbliższe kilka tygodni, raz w tygodniu będzie pojawiał się post zbiorczy z odpowiedziami. Jak tylko sytuacja się zmieni wrócimy do częstszych postów.  *** Odpowiedź od Tessy Antony-de Nassau Floessel   Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 14.01.2022 Odpowiedź od Księżnej Sofii  Okazja: urodziny Data wysłania: 1.12.2021 Data otrzymania: 18.01.2022 Odpowiedź od Księcia i Księżnej Monaco  Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 20.01.2022 Odpowiedź od Króla Alberta i Królowej Paoli Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 24.01.2022 *** Dajcie mi proszę znać co sądzicie o kartce z Monaco i odpowiedzi z Belgii.