Przejdź do głównej zawartości

Podsumowanie roku

Już tylko godziny dzielą nas od zakończenia tego roku. Za ponad dobę rozpocznie się nowy 2017 rok. Jednak zanim to nastąpi dziś czas na podsumowanie tego co wydarzyło się w tym kończącym się 2016 roku.Rok 2016 obfitował w wydarzenia w królewskich rodzinach. Pełen był radosnych i smutnych chwil. Narodziny, urodziny, wypadki i rozstania.
 Nowe związki, liczne podróże i piękne uroczystości. Wydarzyło się sporo a zapewne rok 2017 przyniesie jeszcze więcej.
Dla mnie osobiście ten rok również był pełen skrajności. Dobrych i złych chwil. Czasem do nabrania nowych doświadczeń i pracy nad sobą. Dużo podróżowałam, poznałam nowe miejsca i nowych ludzi. 


Poszerzyłam kolekcję książek, zrobiłam wiele zdjęć. Zdobyłam wiele autografów i odpowiedzi od rodzin królewskich. Po 2 latach pisania na chwilę obecną mam 31 odpowiedzi i czekam na kolejne.

Rok ten a właściwie jego kilka miesięcy to ten blog. Założony kilkanaście tygodni temu. Cieszę się że go odwiedzacie, czytacie i zostawiacie komentarze. Jest mi bardzo miło słysząc od Was słowa uznania. 
Do najchętniej czytanych postów na dzień dzisiejszy należą:
  • Poświąteczny cud czyli trzy odpowiedzi z pałaców
  • Co nas czeka?
  • Co przyniósł nowy tydzień?
  • Sen na jawie czyli moja podróż
Chciałabym Wam również podziękować za pytania, które zadaliście mi w ramach Q&A i zachęcam do zadawania kolejnych na które z przyjemnością odpowiem. Jeśli jesteście czegoś ciekawi, macie jakieś sugestie lub pomysły co do postów to piszcie. Jeśli jest coś o czym chcielibyście poczytać to również dajcie znać a ja postaram się o tym w miarę możliwości napisać ;)

Komentarze

  1. Mam kilka pomysłów na notki, napiszę Ci je niedługo na meila.
    ania_lroyal

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Wesołych świąt! Merry Christmas!

Życzę Wam, aby wszystkie Wasze życzenia bożonarodzeniowe się spełniły!  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! I wish for you that all your Christmas wishes comes true! Merry Christmas!

Autografy aktorów serialu "Na sygnale"

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać autografy, które otrzymałam od aktorów grających w serialu TVP 2 "Na sygnale".  Podpisy zdobyłam listownie, prośby wysłałam na adres planu serialu.  Nie dołączałam zdjęć, załączyłam list i kopertę z moim adresem :)  Do każdej z osób pisałam oddzielnie. 

Cztery nowe odpowiedzi!

Witajcie!  Drodzy czytelnicy ze względu na ograniczony czas i oczekiwanie tylko na kilka odpowiedzi  zdecydowałam, że przez najbliższe kilka tygodni, raz w tygodniu będzie pojawiał się post zbiorczy z odpowiedziami. Jak tylko sytuacja się zmieni wrócimy do częstszych postów.  *** Odpowiedź od Tessy Antony-de Nassau Floessel   Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 14.01.2022 Odpowiedź od Księżnej Sofii  Okazja: urodziny Data wysłania: 1.12.2021 Data otrzymania: 18.01.2022 Odpowiedź od Księcia i Księżnej Monaco  Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 20.01.2022 Odpowiedź od Króla Alberta i Królowej Paoli Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 24.01.2022 *** Dajcie mi proszę znać co sądzicie o kartce z Monaco i odpowiedzi z Belgii.