Przejdź do głównej zawartości

"Królewskie odpowiedzi" - odpowiedź na pytania

Dziś odpowiedź na kolejne pytania! 


 1. Ile najkrócej czekałaś na odpowiedź? I od kogo?
 2. Ile masz listów z odpowiedziami?
 3. Od kogo lub z  jakich krajów masz odpowiedzi?
 4. Czy zdarzyło się, że nie dostałaś odpowiedzi?
***
 1. Najkrócej na odpowiedź czekałam 14 dni. Była to odpowiedź z Monako od Księżnej Charlene. Dostałam wtedy Jej odręczny podpis :)
 2. Moja kolekcja na dzień dzisiejszy liczy 28 odpowiedzi.
 3. Mam odpowiedzi z 5 krajów.

 • Monako - 6
 • Holandia - 1
 • Dania - 1
 • Luksemburg - 2 
 • Wielka Brytania - 18

4. Oczywiście, że zdarzyło się, że nie otrzymałam odpowiedzi na wysłany list :( Do dnia dzisiejszego pozostają bez odpowiedzi listy wysłane następująco: 


2014r

 • Księżniczki Victorii ze Szwecji (życzenia świąteczno- noworoczne)

2015r

 • Królowej Sylwii ze Szwecji (list o działalności oraz życzenia z okazji rocznicy ślubu)
2016r

 • Królowej Elżbiety II (urodziny)
 • Księcia Williama i Księżnej Katarzyny (rocznica ślubu)
 • Księżniczki Charlotte (urodziny)
 • Księżnej Sofii ze Szwecji (list o działalności, w liście tym również pogratulowałam jej narodzin syna)
 • Księcia Karola Filipa i Księżnej Sofii ze Szwecji (list z okazji chrztu księcia Aleksandra)


Komentarze

 1. Ja ze szwecji nigdy nie dostałam odpowiedzi na moje listy. W tym roku jednak postanowiłam spróbowac jeszcze raz i wysłałam list do sofi i Carla, bo slyszlam że w zeszłym roku odpowiadali.
  Co do Monako to miałam nieszczęście czekać na odpowoedz od nich 5 msc...A wszyscy dostali odpowiedź po 2-3 tyg. Najkrócej zawsze czekam na odpowedz od Ksiecia Harry'ego. Zawsze około 14 dni. Raz tylko 19 dni.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja również ze Szwecji nigdy nie dostałam odpowiedzi co jest przykre :( Dlatego postanowiłam do nich już nie pisać bo szkoda mi pieniędzy :/
  Co do Monako do miesiąc temu wysłałam 2 listy i odpowiedzi jeszcze nie dostałam a zawsze przychodziły bardzo szybko. Zawsze krócej niż miesiąc czekałam. Przeważnie 2-4 tygodnie jednak nigdy dłużej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hmm to dziwne. Może są zabiegani, bo urodziny bliźniaków i święta im się zbiegły;). Ja wysłałam do Monako list 3 tyg temu i też wciąż czekam. Sądzę że dopiero po świętach zaczną na te listy odpowiadać..

   Usuń
  2. To całkiem prawdopodobne, oby warto było czekać :)

   Usuń
 3. Ze Szwecji nie odsyłają odpowiedzi. Wyjątkiem stały się chrzciny i śluby.
  ania_lroyal

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Wesołych świąt! Merry Christmas!

Życzę Wam, aby wszystkie Wasze życzenia bożonarodzeniowe się spełniły!  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! I wish for you that all your Christmas wishes comes true! Merry Christmas!

Autografy aktorów serialu "Na sygnale"

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać autografy, które otrzymałam od aktorów grających w serialu TVP 2 "Na sygnale".  Podpisy zdobyłam listownie, prośby wysłałam na adres planu serialu.  Nie dołączałam zdjęć, załączyłam list i kopertę z moim adresem :)  Do każdej z osób pisałam oddzielnie. 

Cztery nowe odpowiedzi!

Witajcie!  Drodzy czytelnicy ze względu na ograniczony czas i oczekiwanie tylko na kilka odpowiedzi  zdecydowałam, że przez najbliższe kilka tygodni, raz w tygodniu będzie pojawiał się post zbiorczy z odpowiedziami. Jak tylko sytuacja się zmieni wrócimy do częstszych postów.  *** Odpowiedź od Tessy Antony-de Nassau Floessel   Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 14.01.2022 Odpowiedź od Księżnej Sofii  Okazja: urodziny Data wysłania: 1.12.2021 Data otrzymania: 18.01.2022 Odpowiedź od Księcia i Księżnej Monaco  Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 20.01.2022 Odpowiedź od Króla Alberta i Królowej Paoli Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 24.01.2022 *** Dajcie mi proszę znać co sądzicie o kartce z Monaco i odpowiedzi z Belgii.