Przejdź do głównej zawartości

Royal Wedding cz.2

Bardzo dziękuję Wam za udział w zabawie Royal Wedding. Cieszę się, że ta zabawa Wam się spodobała :)



W komentarzu pod postem pojawiła się propozycja kolejnej części więc dziś Was na nią zapraszam! Tematem ponownie jest Wasz ślub. A konkretnie miejsce ślubu.




Komentarze

  1. No to dałaś zagwozdkę :) Z miejsc w UK zawsze miałam faworyta i tu wybór miejsca nie stanowiłby problemu, ale już kaplica ze Szwecji czy kościoły Danii to poważni konkurenci. Zawsze mnie zachwycały i teraz nie wiem, na co się skusić : )

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Trudny wybór spośród tylu pięknych miejsc :)
      Wybrałam tylko kilka miejsc poza UK. Gdyby dodać do tego jeszcze miejsca w innych krajach to wybór byłby jeszcze trudniejszy.

      Usuń
  2. Dość trudny wybór spośród tylu pięknych miejsc :) W ostateczności jednak mój wybór padł na Kaplicę Królewską w Sztokholmie ♡

    OdpowiedzUsuń
  3. Mam pomysł na następną ankietę z tej serii, która mogłaby być np.: o bukiecie ślubnym, suknii ślubnej oraz o pierścionku zaręczynowym :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Bardzo dobry pomysł! Szykują się obszerne ankiety i trudny wybór :)

      Usuń
    2. Też mi się podoba! Bukiety to co prawda nie moja bajka, ale już pierścionki czy suknie zdecydowanie tak! Dodałabym jeszcze do tego mundury panów młodych - w niektórych książęta wręcz przyćmiewali swoje żony ;)

      Kasiu, kiedy będą wyniki tej ankiety? Jestem bardzo ciekawa, co wybrali czytelnicy.

      Usuń
    3. Wyniki tej ankiety będą jutro rano :)

      Cieszę się, że wspomniałaś o strojach panów młodych. Zdradzę Ci, że jest to na mojej liście ;)

      Usuń
  4. Zgadzam się :) Trudny wybór spośród tylu pięknych miejsc.

    OdpowiedzUsuń
  5. Zdecydowanie Westminister Abby ��

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.