Bardzo dziękuję Wam za udział w zabawie Royal Wedding. Cieszę się, że ta zabawa Wam się spodobała :)
W komentarzu pod postem pojawiła się propozycja kolejnej części więc dziś Was na nią zapraszam! Tematem ponownie jest Wasz ślub. A konkretnie miejsce ślubu.
No to dałaś zagwozdkę :) Z miejsc w UK zawsze miałam faworyta i tu wybór miejsca nie stanowiłby problemu, ale już kaplica ze Szwecji czy kościoły Danii to poważni konkurenci. Zawsze mnie zachwycały i teraz nie wiem, na co się skusić : )
Trudny wybór spośród tylu pięknych miejsc :) Wybrałam tylko kilka miejsc poza UK. Gdyby dodać do tego jeszcze miejsca w innych krajach to wybór byłby jeszcze trudniejszy.
Też mi się podoba! Bukiety to co prawda nie moja bajka, ale już pierścionki czy suknie zdecydowanie tak! Dodałabym jeszcze do tego mundury panów młodych - w niektórych książęta wręcz przyćmiewali swoje żony ;)
Kasiu, kiedy będą wyniki tej ankiety? Jestem bardzo ciekawa, co wybrali czytelnicy.
No to dałaś zagwozdkę :) Z miejsc w UK zawsze miałam faworyta i tu wybór miejsca nie stanowiłby problemu, ale już kaplica ze Szwecji czy kościoły Danii to poważni konkurenci. Zawsze mnie zachwycały i teraz nie wiem, na co się skusić : )
OdpowiedzUsuńTrudny wybór spośród tylu pięknych miejsc :)
UsuńWybrałam tylko kilka miejsc poza UK. Gdyby dodać do tego jeszcze miejsca w innych krajach to wybór byłby jeszcze trudniejszy.
Dość trudny wybór spośród tylu pięknych miejsc :) W ostateczności jednak mój wybór padł na Kaplicę Królewską w Sztokholmie ♡
OdpowiedzUsuńBardzo dobry wybór!
UsuńMam pomysł na następną ankietę z tej serii, która mogłaby być np.: o bukiecie ślubnym, suknii ślubnej oraz o pierścionku zaręczynowym :)
OdpowiedzUsuńBardzo dobry pomysł! Szykują się obszerne ankiety i trudny wybór :)
UsuńTeż mi się podoba! Bukiety to co prawda nie moja bajka, ale już pierścionki czy suknie zdecydowanie tak! Dodałabym jeszcze do tego mundury panów młodych - w niektórych książęta wręcz przyćmiewali swoje żony ;)
UsuńKasiu, kiedy będą wyniki tej ankiety? Jestem bardzo ciekawa, co wybrali czytelnicy.
Wyniki tej ankiety będą jutro rano :)
UsuńCieszę się, że wspomniałaś o strojach panów młodych. Zdradzę Ci, że jest to na mojej liście ;)
Zgadzam się :) Trudny wybór spośród tylu pięknych miejsc.
OdpowiedzUsuńZdecydowanie Westminister Abby ��
OdpowiedzUsuń