Przejdź do głównej zawartości

Royal Wedding cz.2- wyniki ankiety

Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w ankiecie na wybór wymarzonego miejsca ślubu :) Przyznam szczerze, że moim zdaniem wybór nie był łatwy, gdyż jest wiele pięknych miejsc. Bardzo się cieszę, że post Wam się spodobał! 

 Oto wyniki 👑

Miejsce 1: Westminster Abbey oraz Windsor Castle- St. George's ChapelMiejsce 2: The Royal Chapel, Stockholm


Miejsce 3: Frederiksborg Castle


Komentarze

 1. A jak z innymi miejscami? Byli tacy, którzy prawie załapali się na podium i niewiele im zabrakło albo takie miejsca, które miały 0 głosów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miejsce 4:
   St. Paul's Cathedral,
   Cathedral of Our Lady Immaculate/ Saint Nicholas Cathedral,
   Almudena Cathedral

   Miejsce 5:
   York Minster

   Miejsce 6:
   Møgeltønder Church,
   Storkyrkan/ Sankt Nikolai kyrka

   Żadnego głosu nie otrzymali:
   St. James' Palace- the Chapel Royal,
   Windsor Guildhall,
   Holmen Church/ Holmens Kirke,
   The Church of Our Lady/ Vor Frue Kirke

   Usuń
  2. Ooo dziękuję ślicznie!

   Usuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Wesołych świąt! Merry Christmas!

Życzę Wam, aby wszystkie Wasze życzenia bożonarodzeniowe się spełniły!  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! I wish for you that all your Christmas wishes comes true! Merry Christmas!

Autografy aktorów serialu "Na sygnale"

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać autografy, które otrzymałam od aktorów grających w serialu TVP 2 "Na sygnale".  Podpisy zdobyłam listownie, prośby wysłałam na adres planu serialu.  Nie dołączałam zdjęć, załączyłam list i kopertę z moim adresem :)  Do każdej z osób pisałam oddzielnie. 

Cztery nowe odpowiedzi!

Witajcie!  Drodzy czytelnicy ze względu na ograniczony czas i oczekiwanie tylko na kilka odpowiedzi  zdecydowałam, że przez najbliższe kilka tygodni, raz w tygodniu będzie pojawiał się post zbiorczy z odpowiedziami. Jak tylko sytuacja się zmieni wrócimy do częstszych postów.  *** Odpowiedź od Tessy Antony-de Nassau Floessel   Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 14.01.2022 Odpowiedź od Księżnej Sofii  Okazja: urodziny Data wysłania: 1.12.2021 Data otrzymania: 18.01.2022 Odpowiedź od Księcia i Księżnej Monaco  Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 20.01.2022 Odpowiedź od Króla Alberta i Królowej Paoli Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 24.01.2022 *** Dajcie mi proszę znać co sądzicie o kartce z Monaco i odpowiedzi z Belgii.