Przejdź do głównej zawartości

Odpowiedź od Księżnej Camilli!


Dzień dobry!


Wczoraj otrzymałam podziękowanie od Księżnej Camilli za życzenia, które wysłałam do Księcia Walii i Księżnej Cornwalii z okazji ich 15 rocznicy ślubu.

Miłego dnia!

Komentarze

 1. Jaka ładna kartka! :) W dodatku z podpisem księżnej ;) Ja teraz czekam na swoją odpowiedź, oby do mnie dotarła.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tym razem podpis jest nadrukowany. Trzymam kciuki żebyś wkrótce otrzymała odpowiedź.

   Usuń
 2. Kasiu, mam takie pytanie - jak wysyłasz takie listy z życzeniami, to czy po prostu składasz życzenia (kilka linijek tekstu) czy piszesz długi list, w którym wspominasz też o innych rzeczach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ze względu na to, że najczęściej w odpowiedzi otrzymuje się pocztówkę lub kartkę z nadrukowanymi życzeniami (zapewne przygotowaną z wyprzedzeniem) to ograniczam się jedynie do życzeń.

   Usuń
  2. Bardzo dziękuję za odpowiedź :)

   Usuń
 3. Mam pytanie czy wysyłasz listy priorytetem bo ja dawno nie wysyłałam listów do BRK i nie eiem jak to teraz wygląd?Będę wdzięczna za odpowiedź Ps:Gratulacje śliczna odpowiedź 📬😊

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo za gratulacje.
   Tak, wysyłam listy priorytetem.

   Usuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Wesołych świąt! Merry Christmas!

Życzę Wam, aby wszystkie Wasze życzenia bożonarodzeniowe się spełniły!  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! I wish for you that all your Christmas wishes comes true! Merry Christmas!

Autografy aktorów serialu "Na sygnale"

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać autografy, które otrzymałam od aktorów grających w serialu TVP 2 "Na sygnale".  Podpisy zdobyłam listownie, prośby wysłałam na adres planu serialu.  Nie dołączałam zdjęć, załączyłam list i kopertę z moim adresem :)  Do każdej z osób pisałam oddzielnie. 

Cztery nowe odpowiedzi!

Witajcie!  Drodzy czytelnicy ze względu na ograniczony czas i oczekiwanie tylko na kilka odpowiedzi  zdecydowałam, że przez najbliższe kilka tygodni, raz w tygodniu będzie pojawiał się post zbiorczy z odpowiedziami. Jak tylko sytuacja się zmieni wrócimy do częstszych postów.  *** Odpowiedź od Tessy Antony-de Nassau Floessel   Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 14.01.2022 Odpowiedź od Księżnej Sofii  Okazja: urodziny Data wysłania: 1.12.2021 Data otrzymania: 18.01.2022 Odpowiedź od Księcia i Księżnej Monaco  Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 20.01.2022 Odpowiedź od Króla Alberta i Królowej Paoli Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 24.01.2022 *** Dajcie mi proszę znać co sądzicie o kartce z Monaco i odpowiedzi z Belgii.