Przejdź do głównej zawartości

Royal Wedding cz.2

Bardzo dziękuję Wam za udział w zabawie Royal Wedding. Cieszę się, że ta zabawa Wam się spodobała :)W komentarzu pod postem pojawiła się propozycja kolejnej części więc dziś Was na nią zapraszam! Tematem ponownie jest Wasz ślub. A konkretnie miejsce ślubu.
Komentarze

 1. No to dałaś zagwozdkę :) Z miejsc w UK zawsze miałam faworyta i tu wybór miejsca nie stanowiłby problemu, ale już kaplica ze Szwecji czy kościoły Danii to poważni konkurenci. Zawsze mnie zachwycały i teraz nie wiem, na co się skusić : )

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trudny wybór spośród tylu pięknych miejsc :)
   Wybrałam tylko kilka miejsc poza UK. Gdyby dodać do tego jeszcze miejsca w innych krajach to wybór byłby jeszcze trudniejszy.

   Usuń
 2. Dość trudny wybór spośród tylu pięknych miejsc :) W ostateczności jednak mój wybór padł na Kaplicę Królewską w Sztokholmie ♡

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciężko się zdecydować :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się :) Trudny wybór spośród tylu pięknych miejsc.

   Usuń
 4. Mam pomysł na następną ankietę z tej serii, która mogłaby być np.: o bukiecie ślubnym, suknii ślubnej oraz o pierścionku zaręczynowym :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dobry pomysł! Szykują się obszerne ankiety i trudny wybór :)

   Usuń
  2. Też mi się podoba! Bukiety to co prawda nie moja bajka, ale już pierścionki czy suknie zdecydowanie tak! Dodałabym jeszcze do tego mundury panów młodych - w niektórych książęta wręcz przyćmiewali swoje żony ;)

   Kasiu, kiedy będą wyniki tej ankiety? Jestem bardzo ciekawa, co wybrali czytelnicy.

   Usuń
  3. Wyniki tej ankiety będą jutro rano :)

   Cieszę się, że wspomniałaś o strojach panów młodych. Zdradzę Ci, że jest to na mojej liście ;)

   Usuń
 5. Zdecydowanie Westminister Abby ��

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Wesołych świąt! Merry Christmas!

Życzę Wam, aby wszystkie Wasze życzenia bożonarodzeniowe się spełniły!  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! I wish for you that all your Christmas wishes comes true! Merry Christmas!

Autografy aktorów serialu "Na sygnale"

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać autografy, które otrzymałam od aktorów grających w serialu TVP 2 "Na sygnale".  Podpisy zdobyłam listownie, prośby wysłałam na adres planu serialu.  Nie dołączałam zdjęć, załączyłam list i kopertę z moim adresem :)  Do każdej z osób pisałam oddzielnie. 

Cztery nowe odpowiedzi!

Witajcie!  Drodzy czytelnicy ze względu na ograniczony czas i oczekiwanie tylko na kilka odpowiedzi  zdecydowałam, że przez najbliższe kilka tygodni, raz w tygodniu będzie pojawiał się post zbiorczy z odpowiedziami. Jak tylko sytuacja się zmieni wrócimy do częstszych postów.  *** Odpowiedź od Tessy Antony-de Nassau Floessel   Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 14.01.2022 Odpowiedź od Księżnej Sofii  Okazja: urodziny Data wysłania: 1.12.2021 Data otrzymania: 18.01.2022 Odpowiedź od Księcia i Księżnej Monaco  Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 20.01.2022 Odpowiedź od Króla Alberta i Królowej Paoli Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 24.01.2022 *** Dajcie mi proszę znać co sądzicie o kartce z Monaco i odpowiedzi z Belgii.