Przejdź do głównej zawartości

Wszystkiego najlepszego Kate!Dziś Księżna Cambridge obchodzi 38 urodziny. Z tej okazji na oficjalnych kontach pary pojawiło się nowe, piękne zdjęcie Księżnej. Wykonał je Matt Porteous, który współpracuje z parą od jakiegoś czasu.


***
Czy wysłaliście Kate życzenia urodzinowe? Mam nadzieję, że w odpowiedzi otrzymamy podziękowanie na którym będzie nowe oficjalne zdjęcie.

Komentarze

 1. Oczywiście że tak, Kate lubię najbardziej w BRK :) Zrobisz notkę o decyzji Harrego i Meg:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Notatka jest przygotowana. Zastanawiam się nad publikacją

   Usuń
  2. Ostatnio się zastanawiałam nad korespondencja do rodziny Sussex czy w związku z podjęta decyzja będą odpowiadać na listy w takiej formie jak do tej pory.

   Usuń
  3. Na razie nie ma informacji na temat działania ich biura. Wydaje mi się, że w ciągu najbliższych dni dowiemy się więcej.

   Usuń
  4. Dziękuję za odpowiedź :)

   Usuń
 2. To zdjęcie jest śliczne. Bardzo się cieszę, że zostało wydane i jest odsyłane na życzenia urodzinowe dla księżnej.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Wesołych świąt! Merry Christmas!

Życzę Wam, aby wszystkie Wasze życzenia bożonarodzeniowe się spełniły!  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! I wish for you that all your Christmas wishes comes true! Merry Christmas!

Autografy aktorów serialu "Na sygnale"

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać autografy, które otrzymałam od aktorów grających w serialu TVP 2 "Na sygnale".  Podpisy zdobyłam listownie, prośby wysłałam na adres planu serialu.  Nie dołączałam zdjęć, załączyłam list i kopertę z moim adresem :)  Do każdej z osób pisałam oddzielnie. 

Cztery nowe odpowiedzi!

Witajcie!  Drodzy czytelnicy ze względu na ograniczony czas i oczekiwanie tylko na kilka odpowiedzi  zdecydowałam, że przez najbliższe kilka tygodni, raz w tygodniu będzie pojawiał się post zbiorczy z odpowiedziami. Jak tylko sytuacja się zmieni wrócimy do częstszych postów.  *** Odpowiedź od Tessy Antony-de Nassau Floessel   Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 14.01.2022 Odpowiedź od Księżnej Sofii  Okazja: urodziny Data wysłania: 1.12.2021 Data otrzymania: 18.01.2022 Odpowiedź od Księcia i Księżnej Monaco  Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 20.01.2022 Odpowiedź od Króla Alberta i Królowej Paoli Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 24.01.2022 *** Dajcie mi proszę znać co sądzicie o kartce z Monaco i odpowiedzi z Belgii.