Przejdź do głównej zawartości

Cztery nowe odpowiedzi!

W ciągu ostatnich dni otrzymałam cztery odpowiedzi. Jedną z Wielkiej Brytanii. Jedną z Danii. Dwie z Belgii. Dwie odpowiedzi są z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Dwie w podziękowaniu za życzenia z okazji rocznicy ślubu. 

***
Dajcie znać czy Wy otrzymaliście ostatnio jakieś odpowiedzi :) 

***


Komentarze

 1. Nie otrzymałam, bo nic nie wysyłałam :D A tak na serio, to gratuluję odpowiedzi! Są bardzo ładne, choć przyszło mi na myśl, że szkoda, że współcześni sekretarze/damy dworów nie mają tak pięknych charakterów pisma jak kiedyś, gdy do kaligrafii przykładano ogromną wagę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję!

   Ja się cieszę, że na niektórych odpowiedziach są podpisy pracowników. Z czasem pewnie będzie wszystko drukowane :(

   Usuń
 2. Gratuluję wszystkich odpowiedzi :) Zdjęcie od Matyldy i Filipa z Belgii też dostałam.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Wesołych świąt! Merry Christmas!

Życzę Wam, aby wszystkie Wasze życzenia bożonarodzeniowe się spełniły!  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! I wish for you that all your Christmas wishes comes true! Merry Christmas!

Autografy aktorów serialu "Na sygnale"

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać autografy, które otrzymałam od aktorów grających w serialu TVP 2 "Na sygnale".  Podpisy zdobyłam listownie, prośby wysłałam na adres planu serialu.  Nie dołączałam zdjęć, załączyłam list i kopertę z moim adresem :)  Do każdej z osób pisałam oddzielnie. 

Cztery nowe odpowiedzi!

Witajcie!  Drodzy czytelnicy ze względu na ograniczony czas i oczekiwanie tylko na kilka odpowiedzi  zdecydowałam, że przez najbliższe kilka tygodni, raz w tygodniu będzie pojawiał się post zbiorczy z odpowiedziami. Jak tylko sytuacja się zmieni wrócimy do częstszych postów.  *** Odpowiedź od Tessy Antony-de Nassau Floessel   Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 14.01.2022 Odpowiedź od Księżnej Sofii  Okazja: urodziny Data wysłania: 1.12.2021 Data otrzymania: 18.01.2022 Odpowiedź od Księcia i Księżnej Monaco  Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 20.01.2022 Odpowiedź od Króla Alberta i Królowej Paoli Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 24.01.2022 *** Dajcie mi proszę znać co sądzicie o kartce z Monaco i odpowiedzi z Belgii.