Przejdź do głównej zawartości

Autografy

Witajcie! Powoli zbliżamy się do końca serii o autografach :) 
W dzisiejszym poście prezentuję kolejną część mojej kolekcji :) Podpisy zdobyte są listownie. Do listu dołączałam zdjęcie :) 
Miłego dnia!!Komentarze

 1. Gratuluję kolejnych podpisówcw kolekcji!
  ania_lroyal

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje Kasiu wspanialej kolekcji :) Jak myslisz czy byla by mozliwosc zdobycja autografow od prowadzacych program sniadaniowy Pytanie na Sniadanie ? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście, że tak :)

   Usuń
  2. Super w takim razie napewno sprubuje :)
   W takim przypadku musialabym wyslac list z zdieciem na adres redakcji pytania na snaidanie ? Jak myslisz kasiu :)
   Ps: Dziekuje slicznie za odpowiedz :) ;)

   Usuń
  3. Tak. Najlepiej dołączyć zdjęcie do listu. List trzeba wysłać na adres programu ;)

   Usuń
  4. Dziekuje slicznie za odpowiedz :) ;)

   Usuń
 3. Witam. Na jaki adres wysłałaś wiadomość do Antka Pawlickiego?
  Bardzo liczę na odpowiedź. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Agencja Aktorska Gudejko
   ul. Chełmska 21, bud. 5, pok. 709
   00-724 Warszawa

   ps. pisałam w 2014 roku więc nie wiem czy adres jest jeszcze aktualny

   Usuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Przepiękna odpowiedź z Monaco!!!

Witajcie! Odpowiedź z okazji urodzin bliźniąt z Monaco była niesamowitą niespodzianką.  Nie spodziewałam się, że w kopercie oprócz klasycznej kartki znajdę również przepiękne zdjęcie jubilatów wraz z rodzicami. Byłam w ogromnym szoku.  Życzenia wysłałam 8.12.2022 roku. Podziękowanie otrzymałam 3.01.2023 roku. *** To samo zdjęcie znalazło się również na kartce świątecznej rodziny :) 

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.