Przejdź do głównej zawartości

Autografy

Witajcie! W dzisiejszym poście pokażę Wam kilka autografów. Wszystkie przedstawiane dzisiaj podpisy należą do kobiet :) Podpisy zdobyłam listownie. Do listu dołączałam zdjęcie. 


Miłego dnia!

Komentarze

 1. Gratujuję kolejnych podpisów w kolekcji!
  Możesz zdradzić kim jest dama na pierwszym zdjęciu, bo nie poznałam.

  Zdjęcie Agnieszki Grochowskiej jest świetne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Na jaki adres należałoby napisać do Pani Anity Sokołowskiej i Pani Agaty Kuleszy prośbą o autograf ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja pisałam na te podane poniżej:

   Anita Sokołowska
   IQ ART Agencja Aktorska
   ul. Ulanowska 20a
   04-859 Warszawa- Radość


   Agata Kulesza
   Agencja za
   ul. Chełmska 21
   bud. 3, lok. 202
   00-724 Warszawa

   Usuń
  2. Uprzejmie dziękuję !
   Miłego dnia :)

   Usuń
  3. Nie ma za co! Dziękuję i wzajemnie :)

   Usuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Wesołych świąt! Merry Christmas!

Życzę Wam, aby wszystkie Wasze życzenia bożonarodzeniowe się spełniły!  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! I wish for you that all your Christmas wishes comes true! Merry Christmas!

Autografy aktorów serialu "Na sygnale"

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać autografy, które otrzymałam od aktorów grających w serialu TVP 2 "Na sygnale".  Podpisy zdobyłam listownie, prośby wysłałam na adres planu serialu.  Nie dołączałam zdjęć, załączyłam list i kopertę z moim adresem :)  Do każdej z osób pisałam oddzielnie. 

Cztery nowe odpowiedzi!

Witajcie!  Drodzy czytelnicy ze względu na ograniczony czas i oczekiwanie tylko na kilka odpowiedzi  zdecydowałam, że przez najbliższe kilka tygodni, raz w tygodniu będzie pojawiał się post zbiorczy z odpowiedziami. Jak tylko sytuacja się zmieni wrócimy do częstszych postów.  *** Odpowiedź od Tessy Antony-de Nassau Floessel   Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 14.01.2022 Odpowiedź od Księżnej Sofii  Okazja: urodziny Data wysłania: 1.12.2021 Data otrzymania: 18.01.2022 Odpowiedź od Księcia i Księżnej Monaco  Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 20.01.2022 Odpowiedź od Króla Alberta i Królowej Paoli Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 24.01.2022 *** Dajcie mi proszę znać co sądzicie o kartce z Monaco i odpowiedzi z Belgii.