Przejdź do głównej zawartości

Autografy

Witajcie! W dzisiejszym poście pokażę Wam kilka autografów. Wszystkie przedstawiane dzisiaj podpisy należą do kobiet :) Podpisy zdobyłam listownie. Do listu dołączałam zdjęcie. 


Miłego dnia!

Komentarze

 1. Gratujuję kolejnych podpisów w kolekcji!
  Możesz zdradzić kim jest dama na pierwszym zdjęciu, bo nie poznałam.

  Zdjęcie Agnieszki Grochowskiej jest świetne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Na jaki adres należałoby napisać do Pani Anity Sokołowskiej i Pani Agaty Kuleszy prośbą o autograf ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja pisałam na te podane poniżej:

   Anita Sokołowska
   IQ ART Agencja Aktorska
   ul. Ulanowska 20a
   04-859 Warszawa- Radość


   Agata Kulesza
   Agencja za
   ul. Chełmska 21
   bud. 3, lok. 202
   00-724 Warszawa

   Usuń
  2. Uprzejmie dziękuję !
   Miłego dnia :)

   Usuń
  3. Nie ma za co! Dziękuję i wzajemnie :)

   Usuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Przepiękna odpowiedź z Monaco!!!

Witajcie! Odpowiedź z okazji urodzin bliźniąt z Monaco była niesamowitą niespodzianką.  Nie spodziewałam się, że w kopercie oprócz klasycznej kartki znajdę również przepiękne zdjęcie jubilatów wraz z rodzicami. Byłam w ogromnym szoku.  Życzenia wysłałam 8.12.2022 roku. Podziękowanie otrzymałam 3.01.2023 roku. *** To samo zdjęcie znalazło się również na kartce świątecznej rodziny :) 

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.