Przejdź do głównej zawartości

Dziękujemy za życzenia czyli odpowiedź od Księcia i Księżnej Cambridge

Witajcie! Właśnie otrzymałam nową odpowiedź. Powinnam jednak powiedzieć odpowiedzi, gdyż są to dwie identyczne pocztówki otrzymane w podziękowaniu za życzenia, które wysłałam z okazji rocznicy ślubu do Księcia i Księżnej Cambridge :)

Na pocztówce znajduje się identyczne zdjęcie jak w zeszłym roku. Zrobione zostało podczas podróży pary do Bhutanu w 2016 roku. 


Miłego dnia!!

Komentarze

 1. Trochę szkoda,że wysyłają cały czas te same zdjęcia i to zrobione 2 lata temu

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też tak dostałam może po pory za dużo maja na głowie i się im coś pomieszalo

  OdpowiedzUsuń
 3. No to ja mam nadzieję, że jutro ja znajdę w skrzynce podwójną odpowiedź
  ania_lroyal

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluje odpowiedzi :)
  Mam nadzieje ,ze i do mnie wkrotce cos zawita :) ;) Moja skrzynka bedzie wypelniona korespondencja z BRK ;) ;)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Wesołych świąt! Merry Christmas!

Życzę Wam, aby wszystkie Wasze życzenia bożonarodzeniowe się spełniły!  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! I wish for you that all your Christmas wishes comes true! Merry Christmas!

Autografy aktorów serialu "Na sygnale"

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać autografy, które otrzymałam od aktorów grających w serialu TVP 2 "Na sygnale".  Podpisy zdobyłam listownie, prośby wysłałam na adres planu serialu.  Nie dołączałam zdjęć, załączyłam list i kopertę z moim adresem :)  Do każdej z osób pisałam oddzielnie. 

Cztery nowe odpowiedzi!

Witajcie!  Drodzy czytelnicy ze względu na ograniczony czas i oczekiwanie tylko na kilka odpowiedzi  zdecydowałam, że przez najbliższe kilka tygodni, raz w tygodniu będzie pojawiał się post zbiorczy z odpowiedziami. Jak tylko sytuacja się zmieni wrócimy do częstszych postów.  *** Odpowiedź od Tessy Antony-de Nassau Floessel   Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 14.01.2022 Odpowiedź od Księżnej Sofii  Okazja: urodziny Data wysłania: 1.12.2021 Data otrzymania: 18.01.2022 Odpowiedź od Księcia i Księżnej Monaco  Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 20.01.2022 Odpowiedź od Króla Alberta i Królowej Paoli Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 24.01.2022 *** Dajcie mi proszę znać co sądzicie o kartce z Monaco i odpowiedzi z Belgii.