Przejdź do głównej zawartości

Dziękujemy za życzenia czyli odpowiedź od Księcia i Księżnej Cambridge

Witajcie! Właśnie otrzymałam nową odpowiedź. Powinnam jednak powiedzieć odpowiedzi, gdyż są to dwie identyczne pocztówki otrzymane w podziękowaniu za życzenia, które wysłałam z okazji rocznicy ślubu do Księcia i Księżnej Cambridge :)

Na pocztówce znajduje się identyczne zdjęcie jak w zeszłym roku. Zrobione zostało podczas podróży pary do Bhutanu w 2016 roku. 


Miłego dnia!!

Komentarze

 1. Trochę szkoda,że wysyłają cały czas te same zdjęcia i to zrobione 2 lata temu

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też tak dostałam może po pory za dużo maja na głowie i się im coś pomieszalo

  OdpowiedzUsuń
 3. No to ja mam nadzieję, że jutro ja znajdę w skrzynce podwójną odpowiedź
  ania_lroyal

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluje odpowiedzi :)
  Mam nadzieje ,ze i do mnie wkrotce cos zawita :) ;) Moja skrzynka bedzie wypelniona korespondencja z BRK ;) ;)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Przepiękna odpowiedź z Monaco!!!

Witajcie! Odpowiedź z okazji urodzin bliźniąt z Monaco była niesamowitą niespodzianką.  Nie spodziewałam się, że w kopercie oprócz klasycznej kartki znajdę również przepiękne zdjęcie jubilatów wraz z rodzicami. Byłam w ogromnym szoku.  Życzenia wysłałam 8.12.2022 roku. Podziękowanie otrzymałam 3.01.2023 roku. *** To samo zdjęcie znalazło się również na kartce świątecznej rodziny :) 

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.