Przejdź do głównej zawartości

Autografy Pary Prezydenckiej!

Witajcie! Dziś ostatni post z serii autografy! W dzisiejszym poście pokażę Wam autografy, które otrzymałam od Polskiej Pary Prezydenckiej kilka miesięcy temu :) Prosiłam o podpis Pana Prezydenta więc drugie zdjęcie było bardzo miłą niespodzianką :)Dziękuję wszystkim, którzy czytali tę serię :) Dziękuję za miłe słowa i wszystkie komentarze! Dziękuję!! 

Miłego dnia!!

Komentarze

 1. Co napisałaś i jak długo czekałaś na autograf?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napisałam ogólnie o zainteresowaniu polityką. Czekałam ok miesiąca.

   Usuń
 2. Gratuluję, to naprawdę łakomy kąsek dla kolekcjonerów.
  Zdjęcie pary prezydenckiej udane.
  Pozdrawiam
  ania_lroyal

  OdpowiedzUsuń
 3. Swietny post Kasiu :)
  W naszej skrzynce znalazlam 2 odpowiedzi od BRK od ksiezniczki Charlotte i od krolowej Elzbiety II :) ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super autografy :) Gratulacje !!!
  Kasiu mam pytanie,ponieważ zbliża się rocznica ślubu Księcia i Księżnej z Monako mam pytanie jak zaserwować kopertę,będę bardzo wdzięczna z odpowiedzi :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli na kopercie napiszesz poza adresem, że list kierujesz do Księcia to odpowiedź dostaniesz z jego biura zaś jeśli napiszesz, że do Księżnej to odpowiedź nadejdzie z jej biura :)

   Usuń
  2. Dziękuję Ci bardzo za odpowiedz i będę miała jeszcze jedną prośbę czy mogłabyś mi przypomniec adres do ksieznej Charlene :) w liscie trzeba się zwrócić Duchess Charlene czy Princess Charlene ? :)

   Usuń
  3. Princess Charlene

   Palais Princier de Monaco
   B.P. 518
   MC 98015 Monaco Cedex

   Usuń
  4. Dziekuje Ci jeszcze raz Kasiu ;)

   Usuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Przepiękna odpowiedź z Monaco!!!

Witajcie! Odpowiedź z okazji urodzin bliźniąt z Monaco była niesamowitą niespodzianką.  Nie spodziewałam się, że w kopercie oprócz klasycznej kartki znajdę również przepiękne zdjęcie jubilatów wraz z rodzicami. Byłam w ogromnym szoku.  Życzenia wysłałam 8.12.2022 roku. Podziękowanie otrzymałam 3.01.2023 roku. *** To samo zdjęcie znalazło się również na kartce świątecznej rodziny :) 

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.