Przejdź do głównej zawartości

Niespodzianka z Monako!

Witajcie! Dziś chciałabym Wam pokazać niespodziewaną odpowiedź z Monako :) 

Wracając dziś do domu znalazłam w skrzynce kopertę z pieczątką biura Księżnej Charlene. 

Jestem zaskoczona gdyż ostatnio nie wysyłałam listu do Monako. A w przeciągu roku na 4 listy wysłane do Monako nie dostałam odpowiedzi. Możliwe, że dzisiejsza odpowiedź jest w podziękowaniu za któryś z moich listów. 

W kopercie znalazłam przepiękne zdjęcie Księżnej z jej odręcznym podpisem oraz małą karteczkę z nadrukowanym francuskim napisem.
 




Jestem bardzo miło zaskoczona. Wspaniale jest dostać odpowiedź, której się nie spodziewa! Oby jak najwięcej odpowiedzi przychodziło!

Zapraszam do obserwowania Instagrama bloga: @blogowaniezk oraz kontaktu mailowego :) Staram się odpisywać jak najszybciej! 

Życzę Wam miłego tygodnia i wielu listów! 

Komentarze

  1. Wow to rzeczywiście piękna niespodzianka pisałam do Monako na koniec czerwca z życzeniami z okazji rocznicy ślubu i właśnie prośbą o autograf będę teraz częściej zaglądać do skrzynki może i do mnie los się uśmiechnie
    Ewa

    OdpowiedzUsuń
  2. 17 listów bez odpowiedzi....
    ania_lroyal

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.