Przejdź do głównej zawartości

Niespodzianka z Monako!

Witajcie! Dziś chciałabym Wam pokazać niespodziewaną odpowiedź z Monako :) 

Wracając dziś do domu znalazłam w skrzynce kopertę z pieczątką biura Księżnej Charlene. 

Jestem zaskoczona gdyż ostatnio nie wysyłałam listu do Monako. A w przeciągu roku na 4 listy wysłane do Monako nie dostałam odpowiedzi. Możliwe, że dzisiejsza odpowiedź jest w podziękowaniu za któryś z moich listów. 

W kopercie znalazłam przepiękne zdjęcie Księżnej z jej odręcznym podpisem oraz małą karteczkę z nadrukowanym francuskim napisem.
 
Jestem bardzo miło zaskoczona. Wspaniale jest dostać odpowiedź, której się nie spodziewa! Oby jak najwięcej odpowiedzi przychodziło!

Zapraszam do obserwowania Instagrama bloga: @blogowaniezk oraz kontaktu mailowego :) Staram się odpisywać jak najszybciej! 

Życzę Wam miłego tygodnia i wielu listów! 

Komentarze

  1. Wow to rzeczywiście piękna niespodzianka pisałam do Monako na koniec czerwca z życzeniami z okazji rocznicy ślubu i właśnie prośbą o autograf będę teraz częściej zaglądać do skrzynki może i do mnie los się uśmiechnie
    Ewa

    OdpowiedzUsuń
  2. 17 listów bez odpowiedzi....
    ania_lroyal

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Wesołych świąt! Merry Christmas!

Życzę Wam, aby wszystkie Wasze życzenia bożonarodzeniowe się spełniły!  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! I wish for you that all your Christmas wishes comes true! Merry Christmas!

Autografy aktorów serialu "Na sygnale"

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać autografy, które otrzymałam od aktorów grających w serialu TVP 2 "Na sygnale".  Podpisy zdobyłam listownie, prośby wysłałam na adres planu serialu.  Nie dołączałam zdjęć, załączyłam list i kopertę z moim adresem :)  Do każdej z osób pisałam oddzielnie. 

Cztery nowe odpowiedzi!

Witajcie!  Drodzy czytelnicy ze względu na ograniczony czas i oczekiwanie tylko na kilka odpowiedzi  zdecydowałam, że przez najbliższe kilka tygodni, raz w tygodniu będzie pojawiał się post zbiorczy z odpowiedziami. Jak tylko sytuacja się zmieni wrócimy do częstszych postów.  *** Odpowiedź od Tessy Antony-de Nassau Floessel   Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 14.01.2022 Odpowiedź od Księżnej Sofii  Okazja: urodziny Data wysłania: 1.12.2021 Data otrzymania: 18.01.2022 Odpowiedź od Księcia i Księżnej Monaco  Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 20.01.2022 Odpowiedź od Króla Alberta i Królowej Paoli Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 24.01.2022 *** Dajcie mi proszę znać co sądzicie o kartce z Monaco i odpowiedzi z Belgii.