Przejdź do głównej zawartości

AKTUALIZACJA: Nie wszystko zawsze się udaje :(

Często pytacie mnie o listy na które nie dostałam odpowiedzi :( Zapraszam do przeczytania zaktualizowanego postu o tych listach które pozostają bez odpowiedzi!!

Zaczynamy:

Pierwszy list na który nie otrzymałam odpowiedzi wysłałam w grudniu 2014 r do Księżniczki Victorii ze Szwecji z życzeniami świąteczno-noworocznymi.

Drugi list na który nie otrzymałam odpowiedzi wysłałam w czerwcu 2015 r do Królowej Sylwii ze Szwecji w którym złożyłam gratulacje z okazji rocznicy ślubu pary królewskiej oraz pisałam na temat działalności królowej.

W marcu 2016 roku wysłałam trzy listy do Wielkiej Brytanii: z okazji urodzin Królowej, z okazji rocznicy ślubu księcia Williama i księżnej Catherine oraz z okazji urodzin księżniczki Charlotte.

Szósty list na który nie otrzymałam odpowiedzi wysłałam w maju 2016 roku do księżnej Sofii ze Szwecji na temat jej działalności, w liście tym również pogratulowałam jej narodzin syna.

Siódmy list na który nie dostałam odpowiedzi wysłałam na początku września 2016 r do Szwecji z okazji chrztu księcia Aleksandra.

Ósmy list na który nie otrzymałam odpowiedzi wysłałam na początku października 2016r do Luksemburga z okazji rocznicy śluby Stefanii i Guilliaume.

Dziewiąty i dziesiąty list na który nie dostałam odpowiedzi wysłałam do Monako w listopadzie 2016r. Jeden do księcia Alberta i jeden do księżnej Charlene.

Jedenasty list na który nie otrzymałam odpowiedzi wysłałam w lutym 2017r do Norwegii z okazji urodzin Króla Haralda.

Dwunasty list na który nie otrzymałam odpowiedzi wysłałam na początku marca 2017r do Luksemburga z okazji urodzin Księżnej Claire.

Trzynasty list na który nie otrzymałam odpowiedzi wysłałam na początku kwietnia 2017r do księżnej Camilli z Wielkiej Brytanii z okazji rocznicy ślubu.

Czternasty list na który nie otrzymałam odpowiedzi wysłałam w kwietniu 2017r do Króla Wilhelma Aleksandra z Holandii z okazji jego urodzin.

Piętnasty list na który nie otrzymałam odpowiedzi wysłałam w kwietniu 2017r do Księcia Karola Filipa ze Szwecji z okazji urodzin jego syna- Księcia Aleksandra.


Szesnasty list na który nie otrzymałam odpowiedzi wysłałam na początku czerwca 2017r do Luksemburga z okazji urodzin Księżniczki Amalii.

Siedemnasty list na który nie otrzymałam odpowiedzi wysłałam pod koniec czerwca 2017r do Monako z okazji rocznicy ślubu Księcia i Księżnej.


Osiemnasty list na który nie otrzymałam odpowiedzi wysłałam na początku września 2017r do Hiszpanii z okazji urodzin Królowej Letycji.

Dziewiętnasty list na który nie otrzymałam odpowiedzi wysłałam na początku września 2017r do Luksemburga z okazji rocznicy ślubu Księcia Felixa i Księżnej Claire.

***
Czy jest jakiś list na który nie nadeszła do Ciebie odpowiedź?

Komentarze

 1. No cóż trochę tego będzie - w większości są to te ze Szwecji i Hiszpanii.

  OdpowiedzUsuń
 2. ja jeszcze do Hiszpanii nie pisałam, może kiedyś spróbuję ;) ciekawe czy odpiszą

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja z Hiszpanii mam dwie kartki swiateczne oraz jedna kartke wlasnorecznie podpisana przez Letizie takze warto ;)

   Usuń
  2. Ja na święta napisałam po raz pierwszy i się udało ;) Spróbuję jeszcze napisać może znów się uda? :)

   Usuń
  3. Ja już 2 razy pisałam do Hiszpanii na Wielkanoc i urodziny Letizii i nic może na Boże Narodzenie spróbuję jeszcze raz :) poza tym nie doczekałam się odpowiedzi na 2 listy do Norwegii z okazji urodzin króla i królowej i oczywiscie Szwecja myślałam że na 40 urodziny Victorii zmiękną i odpowiedzą ;)
   Ewa

   Usuń
  4. Ja po raz pierwszy do Hiszpanii napisałam w zeszłym roku na Boże Narodzenie i się udało, dostałam odpowiedź :) Do Norwegii pisałam raz ale bez skutecznie. Do Szwecji kilkukrotnie ale oni odpowiadają wybiórczo jeżeli w ogóle :)

   Usuń
 3. O trochę się tego uzbieralo:/. Ja nie mogę uwierzyc w to, że dostałam mój pierwszy list ze Szwecji! Za 4 podejściem. Dostałam zdjęcie i list od Ksiecia Carla Philipa :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No uzbierało się niestety :( Gratuluję odpowiedzi ze Szwecji ;)

   Usuń
 4. Ja nie dostałam odpowiedzi od hrabiny i hrabiego Wessex na życzenia świąteczne w grudniu 2016 roku. Poza tym dostałam odpowiedzi na każdą kartkę, którą wysłałam. Ale mieszkam w Anglii, więc może też dlatego. Do innych RK nie wysyłałam...w sumie nawet nie wiem czemu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. 18- spora liczba..Wrr, dlaczego ze Szwecji nie odpisują???
  Tyle listów wysłałaś i nic...
  ania_lroyal

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.

Poznajmy ich lepiej- Królowa Małgorzata II

Królowa Małgorzata II urodziła się 16 kwietnia 1940 jako córka Króla Frederika IX i Królowej Ingrid. Jej pełne imiona brzmią: Margrethe Alexandrine Þorhildur Ingrid. Królową Danii została w 1972 roku po śmierci swojego ojca. Królowa uczęszczała do Zahles Skole w latach 1946-1955. Jednakże od 1946 do 1949 roku uczyła się w Pałacu Amalienborg. W latach 1955-1956 uczyła się w  North Foreland Lodge w Hampshire w Anglii. Po otrzymaniu prywatnych lekcji ukończyła Zahles Skole z certyfikatem egzaminacyjnym na poziomie szkoły średniej II stopnia w 1959 roku. W latach 1960-1965 Królowa studiowała na uniwersytetach w Danii i innych krajach europejskich. Po zdaniu egzaminu z filozofii na Uniwersytecie w Kopenhadze w 1960 roku, studiowała archeologię na Uniwersytecie w Cambridge w latach 1960-61 i uzyskał dyplom z archeologii prehistorycznej. Następnie studiowała nauki polityczne na Uniwersytecie w Aarhus w latach 1961-1962, na Sorbonie w 1963 roku i London School of Economics w 1965 ro