Przejdź do głównej zawartości

AKTUALIZACJA: Nie wszystko zawsze się udaje :(

Często pytacie mnie o listy na które nie dostałam odpowiedzi :( Zapraszam do przeczytania zaktualizowanego postu o tych listach które pozostają bez odpowiedzi!!

Zaczynamy:

Pierwszy list na który nie otrzymałam odpowiedzi wysłałam w grudniu 2014 r do Księżniczki Victorii ze Szwecji z życzeniami świąteczno-noworocznymi.

Drugi list na który nie otrzymałam odpowiedzi wysłałam w czerwcu 2015 r do Królowej Sylwii ze Szwecji w którym złożyłam gratulacje z okazji rocznicy ślubu pary królewskiej oraz pisałam na temat działalności królowej.

W marcu 2016 roku wysłałam trzy listy do Wielkiej Brytanii: z okazji urodzin Królowej, z okazji rocznicy ślubu księcia Williama i księżnej Catherine oraz z okazji urodzin księżniczki Charlotte.

Szósty list na który nie otrzymałam odpowiedzi wysłałam w maju 2016 roku do księżnej Sofii ze Szwecji na temat jej działalności, w liście tym również pogratulowałam jej narodzin syna.

Siódmy list na który nie dostałam odpowiedzi wysłałam na początku września 2016 r do Szwecji z okazji chrztu księcia Aleksandra.

Ósmy list na który nie otrzymałam odpowiedzi wysłałam na początku października 2016r do Luksemburga z okazji rocznicy śluby Stefanii i Guilliaume.

Dziewiąty i dziesiąty list na który nie dostałam odpowiedzi wysłałam do Monako w listopadzie 2016r. Jeden do księcia Alberta i jeden do księżnej Charlene.

Jedenasty list na który nie otrzymałam odpowiedzi wysłałam w lutym 2017r do Norwegii z okazji urodzin Króla Haralda.

Dwunasty list na który nie otrzymałam odpowiedzi wysłałam na początku marca 2017r do Luksemburga z okazji urodzin Księżnej Claire.

Trzynasty list na który nie otrzymałam odpowiedzi wysłałam na początku kwietnia 2017r do księżnej Camilli z Wielkiej Brytanii z okazji rocznicy ślubu.

Czternasty list na który nie otrzymałam odpowiedzi wysłałam w kwietniu 2017r do Króla Wilhelma Aleksandra z Holandii z okazji jego urodzin.

Piętnasty list na który nie otrzymałam odpowiedzi wysłałam w kwietniu 2017r do Księcia Karola Filipa ze Szwecji z okazji urodzin jego syna- Księcia Aleksandra.


Szesnasty list na który nie otrzymałam odpowiedzi wysłałam na początku czerwca 2017r do Luksemburga z okazji urodzin Księżniczki Amalii.

Siedemnasty list na który nie otrzymałam odpowiedzi wysłałam pod koniec czerwca 2017r do Monako z okazji rocznicy ślubu Księcia i Księżnej.


Osiemnasty list na który nie otrzymałam odpowiedzi wysłałam na początku września 2017r do Hiszpanii z okazji urodzin Królowej Letycji.

Dziewiętnasty list na który nie otrzymałam odpowiedzi wysłałam na początku września 2017r do Luksemburga z okazji rocznicy ślubu Księcia Felixa i Księżnej Claire.

***
Czy jest jakiś list na który nie nadeszła do Ciebie odpowiedź?

Komentarze

 1. No cóż trochę tego będzie - w większości są to te ze Szwecji i Hiszpanii.

  OdpowiedzUsuń
 2. ja jeszcze do Hiszpanii nie pisałam, może kiedyś spróbuję ;) ciekawe czy odpiszą

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja z Hiszpanii mam dwie kartki swiateczne oraz jedna kartke wlasnorecznie podpisana przez Letizie takze warto ;)

   Usuń
  2. Ja na święta napisałam po raz pierwszy i się udało ;) Spróbuję jeszcze napisać może znów się uda? :)

   Usuń
  3. Ja już 2 razy pisałam do Hiszpanii na Wielkanoc i urodziny Letizii i nic może na Boże Narodzenie spróbuję jeszcze raz :) poza tym nie doczekałam się odpowiedzi na 2 listy do Norwegii z okazji urodzin króla i królowej i oczywiscie Szwecja myślałam że na 40 urodziny Victorii zmiękną i odpowiedzą ;)
   Ewa

   Usuń
  4. Ja po raz pierwszy do Hiszpanii napisałam w zeszłym roku na Boże Narodzenie i się udało, dostałam odpowiedź :) Do Norwegii pisałam raz ale bez skutecznie. Do Szwecji kilkukrotnie ale oni odpowiadają wybiórczo jeżeli w ogóle :)

   Usuń
 3. O trochę się tego uzbieralo:/. Ja nie mogę uwierzyc w to, że dostałam mój pierwszy list ze Szwecji! Za 4 podejściem. Dostałam zdjęcie i list od Ksiecia Carla Philipa :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No uzbierało się niestety :( Gratuluję odpowiedzi ze Szwecji ;)

   Usuń
 4. Ja nie dostałam odpowiedzi od hrabiny i hrabiego Wessex na życzenia świąteczne w grudniu 2016 roku. Poza tym dostałam odpowiedzi na każdą kartkę, którą wysłałam. Ale mieszkam w Anglii, więc może też dlatego. Do innych RK nie wysyłałam...w sumie nawet nie wiem czemu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. 18- spora liczba..Wrr, dlaczego ze Szwecji nie odpisują???
  Tyle listów wysłałaś i nic...
  ania_lroyal

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Wesołych świąt! Merry Christmas!

Życzę Wam, aby wszystkie Wasze życzenia bożonarodzeniowe się spełniły!  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! I wish for you that all your Christmas wishes comes true! Merry Christmas!

Autografy aktorów serialu "Na sygnale"

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać autografy, które otrzymałam od aktorów grających w serialu TVP 2 "Na sygnale".  Podpisy zdobyłam listownie, prośby wysłałam na adres planu serialu.  Nie dołączałam zdjęć, załączyłam list i kopertę z moim adresem :)  Do każdej z osób pisałam oddzielnie. 

Cztery nowe odpowiedzi!

Witajcie!  Drodzy czytelnicy ze względu na ograniczony czas i oczekiwanie tylko na kilka odpowiedzi  zdecydowałam, że przez najbliższe kilka tygodni, raz w tygodniu będzie pojawiał się post zbiorczy z odpowiedziami. Jak tylko sytuacja się zmieni wrócimy do częstszych postów.  *** Odpowiedź od Tessy Antony-de Nassau Floessel   Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 14.01.2022 Odpowiedź od Księżnej Sofii  Okazja: urodziny Data wysłania: 1.12.2021 Data otrzymania: 18.01.2022 Odpowiedź od Księcia i Księżnej Monaco  Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 20.01.2022 Odpowiedź od Króla Alberta i Królowej Paoli Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 24.01.2022 *** Dajcie mi proszę znać co sądzicie o kartce z Monaco i odpowiedzi z Belgii.