Przejdź do głównej zawartości

Odpowiedzi na wasze pytania

Witajcie! Dziś odpowiem na pytania, które zadaliście mi ostatnio pod postem. Dziękuję za wszystkie otrzymane pytania :) 

 1. Czy Twoja rodzina i znajomi wiedzą, że interesujesz się rodzinami królewskimi i prowadzisz bloga?- Tak, wiedzą aczkolwiek tylko najbliżsi. Chociaż ostatnio przekonałam się, że wie o tym więcej osób niż mi się wydawało. Wiedzą i cieszą się, że mam taką pasję i dopingują mnie :)
 2. Czy masz jakieś książki o rodzinach królewskich?- Tak, mam kilka książek- możesz zobaczyć je na dole.
 3. Widziałam na Twoim Instagramie zdjęcie gazet które masz. Czy masz jeszcze jakieś inne? Czy kolekcjonujesz gazety lub wycinki z gazet?- Tak, kolekcjonuję gazety i od niedawna wycinam artykuły z gazet. Powoli tworzy się kolekcja.
 4. Z którym royalsem chciałabyś spędzić dzień?- Chętnie bym spotkała się i porozmawiała z Księciem Harrym :) 
 5. Czy byłaś kiedyś w Wielkiej Brytanii?- Niestety nie
 6. Ile masz odpowiedzi od rodzin królewskich?- 56
 7. Jak sądzisz? Kiedy Harry poślubi Meghan?- Dużo ostatnio można przeczytać na temat ich domniemanych zaręczyn. Poczekamy zobaczymy. Sądzę, że zaręczyny ogłoszą na wiosnę. Przypuszczam, że jeśli tak się stanie to najwcześniej pod koniec 2018r możemy spodziewać się ślubu.
 8. Kolejne royal tour do Polski. Jak sądzisz kto i kiedy?- Sądzę, że Książę Fryderyk i Księżna Mary. Może 2019r?
 9. Do jakiego kraju przewidujesz oficjalną podróż Księcia i Księżnej Cambridge w najbliższym czasie?- Niedawno ogłoszono, że wyruszą w kolejną oficjalną podróż. Podobno do Skandynawii. Dania lub Szwecja? Chciałabym, żeby to była wizyta w Szwecji.
 10. Czy od razu jak ogłoszono wizytę Kate i Williama w Polsce wiedziałaś, że pojedziesz ich zobaczyć?- Tak! Marzyłam o tym od lat więc wiedziałam, że muszę tam być bez względu na wszystko. Obawiałam się jedynie, że mogę danego dnia mieć coś co uniemożliwi mi wyjazd do Warszawy. Na szczęście wszystko wspaniale się ułożyło a moje marzenie się spełniło :)
 11. Co oprócz osobistego spotkania Książęcej w Polsce wywarło na Tobie duży wpływ? Mam na myśli co Cię jeszcze ucieszyło?- Zobaczenie ich na żywo to były wielkie emocje, wielkie przeżycie. Jednak cieszyło mnie również, że mogłam zobaczyć osoby które z nimi współpracują na co dzień. Byli to między innymi: asystent Księcia Williama-Miguel Head, asytentka Księżnej Kate-  Rebecca Priestley (Deacon) oraz fotografowie: Chris Jackson i Samir Hussein- którzy zrobili wiele wspaniałych zdjęć :) Cieszę się również, że mogłam poznać autorki innych blogów.
 12. Czy kopiujesz stylizacje Kate?- Kupując ubrania czasami zwracam uwagę na to czy Kate nosiła coś podobnego. Mam kilka ubrań inspirowanych nią, takich ReplyKate ;) Jednak nie biegam po sklepach ze zdjęciem jej strojów szukając czegoś identycznego.


Dziękuję za wszystkie pytania. Pozdrawiam i życzę miłego dnia!

Komentarze

 1. Hej! Wysłałem do Ciebie e-mail i niestety wystąpił jakiś błąd. Czy adres mailowy znajdujący się po prawej stronie bloga jest na pewno poprawny?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj! Ostatnio wprowadzałam zmiany i wkradł się jakiś błąd. Już go poprawiłam. Dziękuję za zwrócenie na to uwagi! Adres mailowy jest aktualny. Jeśli chcesz spróbuj napisać ponownie.

   Usuń
 2. Bardzo bym chciała żeby Mary i Frederik odwiedzili ponownie Polskę, podejrzewam że nastąpi to dopiero gdy książę zostanie królem.
  Jeśli chodzi o Kate i Williama to myślę że w drugiej połowie roku odwiedzą Danię.
  ania_lroyal

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Przepiękna odpowiedź z Monaco!!!

Witajcie! Odpowiedź z okazji urodzin bliźniąt z Monaco była niesamowitą niespodzianką.  Nie spodziewałam się, że w kopercie oprócz klasycznej kartki znajdę również przepiękne zdjęcie jubilatów wraz z rodzicami. Byłam w ogromnym szoku.  Życzenia wysłałam 8.12.2022 roku. Podziękowanie otrzymałam 3.01.2023 roku. *** To samo zdjęcie znalazło się również na kartce świątecznej rodziny :) 

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.