Przejdź do głównej zawartości

Diana vs Catherine- styl przyszłej Królowej

Dwie kobiety. Wiele je łączy i wiele dzieli. Dwie księżne i dwie przyszłe królowe. Dzieli je wiek, czasy w jakich przyszło im żyć, moda i upodobania. Dziś przyjrzymy się stylizacjom tych dwóch wspaniałych kobiet. Diana i Kate kreują styl i są inspiracją dla kobiet na całym świecie. Nawet w stylu Księżnej Kate możemy zauważyć inspirację stylem jej zmarłej teściowej.
Na początek stylizacje w najważniejszych momentach: zaręczyny, ślub, opuszczanie szpitala z nowo narodzonym dzieckiem.
A teraz pozostałe stylizacje.


Dajcie znać czy Wy też zauważacie podobieństwo i która ze stylizacji najbardziej Wam się podoba :)

***

Ten post jest już drugim z serii, które przygotowałam dla Was o Księżnej Dianie. Mam nadzieję, że Wam się podoba ;)

***
Zdjęcia z sieci.

Komentarze

  1. Fajny post. Tylko szkoda, że już trzeci komentarz piszę i się nie publikuje...
    ania_lroyal

    OdpowiedzUsuń
  2. Dla mnie nie ma wątpliwości,że styliści Kate inspirują się stylem Lady Di.
    ania_lroyal

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Wesołych świąt! Merry Christmas!

Życzę Wam, aby wszystkie Wasze życzenia bożonarodzeniowe się spełniły!  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! I wish for you that all your Christmas wishes comes true! Merry Christmas!

Autografy aktorów serialu "Na sygnale"

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać autografy, które otrzymałam od aktorów grających w serialu TVP 2 "Na sygnale".  Podpisy zdobyłam listownie, prośby wysłałam na adres planu serialu.  Nie dołączałam zdjęć, załączyłam list i kopertę z moim adresem :)  Do każdej z osób pisałam oddzielnie. 

Cztery nowe odpowiedzi!

Witajcie!  Drodzy czytelnicy ze względu na ograniczony czas i oczekiwanie tylko na kilka odpowiedzi  zdecydowałam, że przez najbliższe kilka tygodni, raz w tygodniu będzie pojawiał się post zbiorczy z odpowiedziami. Jak tylko sytuacja się zmieni wrócimy do częstszych postów.  *** Odpowiedź od Tessy Antony-de Nassau Floessel   Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 14.01.2022 Odpowiedź od Księżnej Sofii  Okazja: urodziny Data wysłania: 1.12.2021 Data otrzymania: 18.01.2022 Odpowiedź od Księcia i Księżnej Monaco  Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 20.01.2022 Odpowiedź od Króla Alberta i Królowej Paoli Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 24.01.2022 *** Dajcie mi proszę znać co sądzicie o kartce z Monaco i odpowiedzi z Belgii.