Przejdź do głównej zawartości

Diana vs Catherine- styl przyszłej Królowej

Dwie kobiety. Wiele je łączy i wiele dzieli. Dwie księżne i dwie przyszłe królowe. Dzieli je wiek, czasy w jakich przyszło im żyć, moda i upodobania. Dziś przyjrzymy się stylizacjom tych dwóch wspaniałych kobiet. Diana i Kate kreują styl i są inspiracją dla kobiet na całym świecie. Nawet w stylu Księżnej Kate możemy zauważyć inspirację stylem jej zmarłej teściowej.
Na początek stylizacje w najważniejszych momentach: zaręczyny, ślub, opuszczanie szpitala z nowo narodzonym dzieckiem.
A teraz pozostałe stylizacje.


Dajcie znać czy Wy też zauważacie podobieństwo i która ze stylizacji najbardziej Wam się podoba :)

***

Ten post jest już drugim z serii, które przygotowałam dla Was o Księżnej Dianie. Mam nadzieję, że Wam się podoba ;)

***
Zdjęcia z sieci.

Komentarze

  1. Fajny post. Tylko szkoda, że już trzeci komentarz piszę i się nie publikuje...
    ania_lroyal

    OdpowiedzUsuń
  2. Dla mnie nie ma wątpliwości,że styliści Kate inspirują się stylem Lady Di.
    ania_lroyal

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Przepiękna odpowiedź z Monaco!!!

Witajcie! Odpowiedź z okazji urodzin bliźniąt z Monaco była niesamowitą niespodzianką.  Nie spodziewałam się, że w kopercie oprócz klasycznej kartki znajdę również przepiękne zdjęcie jubilatów wraz z rodzicami. Byłam w ogromnym szoku.  Życzenia wysłałam 8.12.2022 roku. Podziękowanie otrzymałam 3.01.2023 roku. *** To samo zdjęcie znalazło się również na kartce świątecznej rodziny :) 

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.