Przejdź do głównej zawartości

HOBBY- odpowiedź na pytania


Witajcie! Dziś odpowiem na kilka pytań, które w ostatnim czasie otrzymałam na maila. Jednocześnie chcę Wam podziękować za wszystkie pytania i miłe słowa, które od Was otrzymuję. Dziś odpowiem na pytania o hobby, pasje, zainteresowania. Zaczynamy!

1) Jakie masz pasje? Czym się interesujesz?
 • Moją pasją jest fotografia i czytanie książek oraz monarchia, rodziny królewskie, korespondencja z pałacami oraz zbieranie autografów.
2) Czy twoi znajomi/rodzina wiedzą o twoim zainteresowaniu rodzinami królewskimi?
 • Tak, aczkolwiek tylko najbliżsi. :)

3) Czy twoi znajomi/rodzina wiedzą o tym, że masz bloga?
 • Wie tylko kilka osób. ;)

4) Jaka była reakcja osób, które wiedzą o blogowaniu?
 • Początkowo rodzina była zaskoczona ale szybko to zaakceptowała, przyjaciółki po chwilowym zdziwieniu okazały całkowite poparcie. ;)

5) Czy masz wsparcie od rodziny i znajomych w twoich zainteresowaniach?
 • Oczywiście, że tak. :) Co do czytania to często otrzymuję różne książki jako prezenty, jeśli chodzi o rodziny królewskie to jak tylko pojawiają się jakieś informacje w prasie, telewizji to od razu ktoś mi o tym mówi. Zaś wysyłanie próśb o autografy i królewskich listów spotyka się z największym entuzjazmem. Regularnie słyszę dopytywanie czy dostałam już jakąś odpowiedź czy ktoś odpisał.

Dziś tyle :) Zachęcam Was do wzięcia udziału w ankiecie! 

Komentarze

 1. Ja lubię podróżować, interesuję się rodzinami królewskimi i ślubami (przygotowania, suknie ślubne) celebrytów ale nie tylko.
  Lubię słuchać muzyki i czytać książki, rozwiązywać krzyżówki i oglądać teleturnieje.
  ania_lroyal

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mamy podobne zainteresowania. Ja kiedyś chciałam otworzyć firmę zajmującą się organizacją ślubów :)

   Usuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Wesołych świąt! Merry Christmas!

Życzę Wam, aby wszystkie Wasze życzenia bożonarodzeniowe się spełniły!  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! I wish for you that all your Christmas wishes comes true! Merry Christmas!

Autografy aktorów serialu "Na sygnale"

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać autografy, które otrzymałam od aktorów grających w serialu TVP 2 "Na sygnale".  Podpisy zdobyłam listownie, prośby wysłałam na adres planu serialu.  Nie dołączałam zdjęć, załączyłam list i kopertę z moim adresem :)  Do każdej z osób pisałam oddzielnie. 

Cztery nowe odpowiedzi!

Witajcie!  Drodzy czytelnicy ze względu na ograniczony czas i oczekiwanie tylko na kilka odpowiedzi  zdecydowałam, że przez najbliższe kilka tygodni, raz w tygodniu będzie pojawiał się post zbiorczy z odpowiedziami. Jak tylko sytuacja się zmieni wrócimy do częstszych postów.  *** Odpowiedź od Tessy Antony-de Nassau Floessel   Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 14.01.2022 Odpowiedź od Księżnej Sofii  Okazja: urodziny Data wysłania: 1.12.2021 Data otrzymania: 18.01.2022 Odpowiedź od Księcia i Księżnej Monaco  Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 20.01.2022 Odpowiedź od Króla Alberta i Królowej Paoli Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 24.01.2022 *** Dajcie mi proszę znać co sądzicie o kartce z Monaco i odpowiedzi z Belgii.