Przejdź do głównej zawartości

HOBBY- odpowiedź na pytania


Witajcie! Dziś odpowiem na kilka pytań, które w ostatnim czasie otrzymałam na maila. Jednocześnie chcę Wam podziękować za wszystkie pytania i miłe słowa, które od Was otrzymuję. Dziś odpowiem na pytania o hobby, pasje, zainteresowania. Zaczynamy!

1) Jakie masz pasje? Czym się interesujesz?
 • Moją pasją jest fotografia i czytanie książek oraz monarchia, rodziny królewskie, korespondencja z pałacami oraz zbieranie autografów.
2) Czy twoi znajomi/rodzina wiedzą o twoim zainteresowaniu rodzinami królewskimi?
 • Tak, aczkolwiek tylko najbliżsi. :)

3) Czy twoi znajomi/rodzina wiedzą o tym, że masz bloga?
 • Wie tylko kilka osób. ;)

4) Jaka była reakcja osób, które wiedzą o blogowaniu?
 • Początkowo rodzina była zaskoczona ale szybko to zaakceptowała, przyjaciółki po chwilowym zdziwieniu okazały całkowite poparcie. ;)

5) Czy masz wsparcie od rodziny i znajomych w twoich zainteresowaniach?
 • Oczywiście, że tak. :) Co do czytania to często otrzymuję różne książki jako prezenty, jeśli chodzi o rodziny królewskie to jak tylko pojawiają się jakieś informacje w prasie, telewizji to od razu ktoś mi o tym mówi. Zaś wysyłanie próśb o autografy i królewskich listów spotyka się z największym entuzjazmem. Regularnie słyszę dopytywanie czy dostałam już jakąś odpowiedź czy ktoś odpisał.

Dziś tyle :) Zachęcam Was do wzięcia udziału w ankiecie! 

Komentarze

 1. Ja lubię podróżować, interesuję się rodzinami królewskimi i ślubami (przygotowania, suknie ślubne) celebrytów ale nie tylko.
  Lubię słuchać muzyki i czytać książki, rozwiązywać krzyżówki i oglądać teleturnieje.
  ania_lroyal

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mamy podobne zainteresowania. Ja kiedyś chciałam otworzyć firmę zajmującą się organizacją ślubów :)

   Usuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.

Poznajmy ich lepiej- Królowa Małgorzata II

Królowa Małgorzata II urodziła się 16 kwietnia 1940 jako córka Króla Frederika IX i Królowej Ingrid. Jej pełne imiona brzmią: Margrethe Alexandrine Þorhildur Ingrid. Królową Danii została w 1972 roku po śmierci swojego ojca. Królowa uczęszczała do Zahles Skole w latach 1946-1955. Jednakże od 1946 do 1949 roku uczyła się w Pałacu Amalienborg. W latach 1955-1956 uczyła się w  North Foreland Lodge w Hampshire w Anglii. Po otrzymaniu prywatnych lekcji ukończyła Zahles Skole z certyfikatem egzaminacyjnym na poziomie szkoły średniej II stopnia w 1959 roku. W latach 1960-1965 Królowa studiowała na uniwersytetach w Danii i innych krajach europejskich. Po zdaniu egzaminu z filozofii na Uniwersytecie w Kopenhadze w 1960 roku, studiowała archeologię na Uniwersytecie w Cambridge w latach 1960-61 i uzyskał dyplom z archeologii prehistorycznej. Następnie studiowała nauki polityczne na Uniwersytecie w Aarhus w latach 1961-1962, na Sorbonie w 1963 roku i London School of Economics w 1965 ro