Przejdź do głównej zawartości

Blogi które odwiedzam

Dziś post o blogach które czytam. Czytam blogi o tematyce królewskiej. Blogi odwiedzam regularnie od 2013 r kiedy to natrafiłam na blog o Księżnej Kate. Przez kilka tygodni odwiedzałam jedynie ten jeden. Następnie zaczęłam odwiedzać blogi: o Księżniczce Victorii, Księżnej Mary i Księżnej Charlene. I dzięki tym blogom poszerzać wiedzę i zainteresowania. Bardzo szybko fascynacja urosła i teraz jestem fanką kilku rodzin królewskich/ książęcych. Obecnie dzień zaczynam od bloga "Swedish Princesses" lub "Blue Blood" przeglądam, czytam a następnie przechodzę do kolejnych ulubionych blogów. Wszystkie blogi, które odwiedzam znajdują się w zakładce po prawej stronie. Zdarza się, że dany blog odwiedzam po kilka razy dziennie. Lubię czasem czytać dawne posty i odświeżać swoją wiedzę.  Z przyjemnością śledzę życie i aktywność publiczną swoich ulubieńców ale również korespondencje autorów blogów z rodzinami królewskimi. Dla mnie to najlepsza część tego hobby, dająca dużo satysfakcji i motywacji.
Dajcie znać jakie Wy blogi czytacie i czy macie swoje ulubione :)

Komentarze

  1. Ja czytam kilka blogów, nie wszędzie mam czas zostawiać komentarze ale staram się.
    Są to blog o Mary z Danii, o Maximie, Swedish Princess, Blue Blood, rodzinka z Cambridge (pamiętam jeszcze czasy jak dziewczyny prowadziły trzy oddzielne blogi) o Harry,m, oczywiście ten i Dominiki, którego adresu nie mogę zapamiętać - wielkarodzinakrólewska chyba. Ostatnio bardzo rzadko ale zaglądam na bloga o Marie z Danii. Bardzo lubiłam odwiedzać blog Kingi, która pisała o belgijskiej, norweskiej i luksemburskiej rk oraz blog o Charlene, który przerodził się w blog o monakijskiej rk. Ubolewam, że już ich nie ma!
    ania_lroyal

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Wesołych świąt! Merry Christmas!

Życzę Wam, aby wszystkie Wasze życzenia bożonarodzeniowe się spełniły!  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! I wish for you that all your Christmas wishes comes true! Merry Christmas!

Autografy aktorów serialu "Na sygnale"

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać autografy, które otrzymałam od aktorów grających w serialu TVP 2 "Na sygnale".  Podpisy zdobyłam listownie, prośby wysłałam na adres planu serialu.  Nie dołączałam zdjęć, załączyłam list i kopertę z moim adresem :)  Do każdej z osób pisałam oddzielnie. 

Cztery nowe odpowiedzi!

Witajcie!  Drodzy czytelnicy ze względu na ograniczony czas i oczekiwanie tylko na kilka odpowiedzi  zdecydowałam, że przez najbliższe kilka tygodni, raz w tygodniu będzie pojawiał się post zbiorczy z odpowiedziami. Jak tylko sytuacja się zmieni wrócimy do częstszych postów.  *** Odpowiedź od Tessy Antony-de Nassau Floessel   Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 14.01.2022 Odpowiedź od Księżnej Sofii  Okazja: urodziny Data wysłania: 1.12.2021 Data otrzymania: 18.01.2022 Odpowiedź od Księcia i Księżnej Monaco  Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 20.01.2022 Odpowiedź od Króla Alberta i Królowej Paoli Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 24.01.2022 *** Dajcie mi proszę znać co sądzicie o kartce z Monaco i odpowiedzi z Belgii.