Przejdź do głównej zawartości

Nowości w Nowym Roku!

Witajcie! Powracam do Was po krótkiej przerwie. Przez kilka dni na blogu nie pojawiało się nic nowego ponieważ ubiegły rok zakończyłam a bieżący przywitałam chorobą, która spowodowała chwilową przerwę od pisania.
Ale dziś wracam i relacjonuję co się wydarzyło :) Nowych odpowiedzi od rodzin królewskich nie dostałam niestety. Powiem Wam, że już nie mogę się ich doczekać. Jednak pewnie trzeba będzie na nie jeszcze trochę poczekać. Widziałam na Twitterze odpowiedź od Williama i Catherine. W odpowiedzi jest śliczna pocztówka ze zdjęciem z Kanady z przyjęcia dla dzieci :) Jak na razie w tym roku nowego listu również nie wysłałam :( 
Za to dziś powiększyłam swoją kolekcję książek i gazet ;)
Jak zapewne pamiętacie uwielbiam czytać i zbieram gazety o rodzinach królewskich. 
Dziś moja kolekcja powiększyła się o najnowsze wydanie magazynu "MAJESTY" z przeuroczym Księciem Harrym na okładce.
Magazyn MAJESTY to: "Relacje z życia rodzin królewskich z całego świat. Osobistości, moda, styl życia tej uprzywilejowanej warstwy są treścią ciekawych artykułów ilustrowanych pięknymi fotografiami."

To pierwsza gazeta o tym tytule w mojej kolekcji i nie wykluczam, że pojawią się kolejne :)

Kolejną nowością w mojej kolekcji jest książka autorstwa Nicholasa Sparksa o wdzięcznym tytule "Spójrz na mnie". To kolejna książka autorstwa Pana Sparksa, którą mam w kolekcji. Na pewno pojawią się kolejne! 

Komentarze

 1. Gratulacje!
  Jak udało ci się zdobyć ten magazyn? Zamawialas w UK?

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję!
  Nie zamówiłam go w UK tylko w Polsce :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. OO serio ? A podasz stronę? Też bym chciała sobie zamówić ;). I ile płacilas?

   Usuń
  2. To wydanie kosztowało 32 złote.
   Zamówiłam w Empiku. Jest tam sporo zagranicznych gazet. :)

   Usuń
  3. Aa ok. Dzieki.
   A jak myślisz ten nowy magazyn Town& Country z Harrym też będzie w empiku?

   Usuń
  4. Myślę, że będzie. Może już w najbliższym tygodniu ;) Aktualnie mają w sprzedaży poprzedni numer za prawie 50 złotych.

   Usuń
 3. Gratuluję kolejnego pisma w kolekcji.
  ania_lroyal

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Przepiękna odpowiedź z Monaco!!!

Witajcie! Odpowiedź z okazji urodzin bliźniąt z Monaco była niesamowitą niespodzianką.  Nie spodziewałam się, że w kopercie oprócz klasycznej kartki znajdę również przepiękne zdjęcie jubilatów wraz z rodzicami. Byłam w ogromnym szoku.  Życzenia wysłałam 8.12.2022 roku. Podziękowanie otrzymałam 3.01.2023 roku. *** To samo zdjęcie znalazło się również na kartce świątecznej rodziny :) 

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.