Przejdź do głównej zawartości

Nowości w kolekcji - 3 nowe odpowiedzi

Dziś dostałam kolejne odpowiedzi na życzenia świąteczno-noworoczne które wysłałam w zeszłym roku. 
Pierwszy list jest od Księcia Harrego :) Zdjęcie jest to samo co w zeszłym roku ale to mi nie przeszkadza ;) Harrego nigdy dość :)

Kolejny list jest z Holandii od Króla i Królowej :) Piękna kartka z życzeniami.
I trzeci dziś list. List od byłej pary królewskiej z Belgii- Paoli i Alberta :) 
Na zdjęciu widnieją Paola, Albert oraz ich prawnuczka Anna Astrid ;)A Wy dostaliście jakiś nowy list?

Komentarze

 1. Gratulacje! Do mnie także dotarła dziś kartka od Paoli i Alberta:) Na jakie świąteczne kartki jeszcze czekasz?

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję! Ja również otrzymałem dzisiaj kartkę od Alberta i Paoli. Bardzo mi się podoba i nie żałuję,że do nich napisałem. Jest to jedna z moich ulubionych odpowiedzi. Oczekuję jeszcze na 4 odpowiedzi, a ty? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czekam na odpowiedzi z Hiszpanii, Danii i Luksemburga

   Usuń
 3. Gratulacje! :)
  Ja już kiedyś pisałam, że nie wysyłam do nikogo listów, bo to dla mnie zbyteczne, ale bardzo się cieszę szczęściem innych, kiedy otrzymują kartki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię to zdjęcie Harry'ego
  ania_lroyal

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Rodzina Królewska w żałobie

Witajcie! 9 września Król Karol III przybył z Balmoral do Londynu. Samochód, którym podróżował wraz z małżonką zatrzymał się pod bramą pałacu. Para spotkała się z licznie zgromadzonym tłumem, odebrała kondolencje oraz obejrzała kwiaty zostawione pod bramą. Następnie pieszo udali się do Pałacu Buckingham. *** Wieczorem odbyła się transmisja przemówienia Króla w którym między innymi oddał hołd zmarłej Królowej, podziękował jej oraz pożegnał ją. Przekazał nam również wiadomość, że od tego momentu Książę William i Księżna Catherine znani są jako Prince and Princess of Wales. *** 10 września bliscy Królowej udali się na prywatną Mszę Świętą. W nabożeństwie uczestniczyli: Księżniczka Anna i Sir Tim Laurence, Peter Phillips, Zara Tindall, Hrabia i Hrabina Wessex, Lady Louise Windsor, Książę Yorku oraz Księżniczki Beatrice i Eugenie. Po nabożeństwie udali się pieszo do zamku. Na chwilę zatrzymali się i obejrzeli kwiaty i kartki, listy znajdujące się przy bramie Balmoral.  *** Ponieważ tego ran

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Autografy aktorów serialu "Na sygnale"

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać autografy, które otrzymałam od aktorów grających w serialu TVP 2 "Na sygnale".  Podpisy zdobyłam listownie, prośby wysłałam na adres planu serialu.  Nie dołączałam zdjęć, załączyłam list i kopertę z moim adresem :)  Do każdej z osób pisałam oddzielnie.