Przejdź do głównej zawartości

Nowości w kolekcji - 3 nowe odpowiedzi

Dziś dostałam kolejne odpowiedzi na życzenia świąteczno-noworoczne które wysłałam w zeszłym roku. 
Pierwszy list jest od Księcia Harrego :) Zdjęcie jest to samo co w zeszłym roku ale to mi nie przeszkadza ;) Harrego nigdy dość :)

Kolejny list jest z Holandii od Króla i Królowej :) Piękna kartka z życzeniami.
I trzeci dziś list. List od byłej pary królewskiej z Belgii- Paoli i Alberta :) 
Na zdjęciu widnieją Paola, Albert oraz ich prawnuczka Anna Astrid ;)A Wy dostaliście jakiś nowy list?

Komentarze

 1. Gratulacje! Do mnie także dotarła dziś kartka od Paoli i Alberta:) Na jakie świąteczne kartki jeszcze czekasz?

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję! Ja również otrzymałem dzisiaj kartkę od Alberta i Paoli. Bardzo mi się podoba i nie żałuję,że do nich napisałem. Jest to jedna z moich ulubionych odpowiedzi. Oczekuję jeszcze na 4 odpowiedzi, a ty? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czekam na odpowiedzi z Hiszpanii, Danii i Luksemburga

   Usuń
 3. Gratulacje! :)
  Ja już kiedyś pisałam, że nie wysyłam do nikogo listów, bo to dla mnie zbyteczne, ale bardzo się cieszę szczęściem innych, kiedy otrzymują kartki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię to zdjęcie Harry'ego
  ania_lroyal

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Przepiękna odpowiedź z Monaco!!!

Witajcie! Odpowiedź z okazji urodzin bliźniąt z Monaco była niesamowitą niespodzianką.  Nie spodziewałam się, że w kopercie oprócz klasycznej kartki znajdę również przepiękne zdjęcie jubilatów wraz z rodzicami. Byłam w ogromnym szoku.  Życzenia wysłałam 8.12.2022 roku. Podziękowanie otrzymałam 3.01.2023 roku. *** To samo zdjęcie znalazło się również na kartce świątecznej rodziny :) 

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.