Przejdź do głównej zawartości

Nowości w kolekcji - 3 nowe odpowiedzi

Dziś dostałam kolejne odpowiedzi na życzenia świąteczno-noworoczne które wysłałam w zeszłym roku. 
Pierwszy list jest od Księcia Harrego :) Zdjęcie jest to samo co w zeszłym roku ale to mi nie przeszkadza ;) Harrego nigdy dość :)

Kolejny list jest z Holandii od Króla i Królowej :) Piękna kartka z życzeniami.
I trzeci dziś list. List od byłej pary królewskiej z Belgii- Paoli i Alberta :) 
Na zdjęciu widnieją Paola, Albert oraz ich prawnuczka Anna Astrid ;)A Wy dostaliście jakiś nowy list?

Komentarze

 1. Gratulacje! Do mnie także dotarła dziś kartka od Paoli i Alberta:) Na jakie świąteczne kartki jeszcze czekasz?

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję! Ja również otrzymałem dzisiaj kartkę od Alberta i Paoli. Bardzo mi się podoba i nie żałuję,że do nich napisałem. Jest to jedna z moich ulubionych odpowiedzi. Oczekuję jeszcze na 4 odpowiedzi, a ty? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czekam na odpowiedzi z Hiszpanii, Danii i Luksemburga

   Usuń
 3. Gratulacje! :)
  Ja już kiedyś pisałam, że nie wysyłam do nikogo listów, bo to dla mnie zbyteczne, ale bardzo się cieszę szczęściem innych, kiedy otrzymują kartki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię to zdjęcie Harry'ego
  ania_lroyal

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.

Poznajmy ich lepiej- Królowa Małgorzata II

Królowa Małgorzata II urodziła się 16 kwietnia 1940 jako córka Króla Frederika IX i Królowej Ingrid. Jej pełne imiona brzmią: Margrethe Alexandrine Þorhildur Ingrid. Królową Danii została w 1972 roku po śmierci swojego ojca. Królowa uczęszczała do Zahles Skole w latach 1946-1955. Jednakże od 1946 do 1949 roku uczyła się w Pałacu Amalienborg. W latach 1955-1956 uczyła się w  North Foreland Lodge w Hampshire w Anglii. Po otrzymaniu prywatnych lekcji ukończyła Zahles Skole z certyfikatem egzaminacyjnym na poziomie szkoły średniej II stopnia w 1959 roku. W latach 1960-1965 Królowa studiowała na uniwersytetach w Danii i innych krajach europejskich. Po zdaniu egzaminu z filozofii na Uniwersytecie w Kopenhadze w 1960 roku, studiowała archeologię na Uniwersytecie w Cambridge w latach 1960-61 i uzyskał dyplom z archeologii prehistorycznej. Następnie studiowała nauki polityczne na Uniwersytecie w Aarhus w latach 1961-1962, na Sorbonie w 1963 roku i London School of Economics w 1965 ro