Przejdź do głównej zawartości

Informacja

Pytacie na jakie odpowiedzi jeszcze czekam. Dlatego postanowiłam stworzyć zakładkę która będzie znajdować się po prawej stronie. Będzie tam informacja do kogo i z jakiej okazji wysłałam list/życzenia. A po nadejściu odpowiedzi dana informacja będzie kasowana. Ułatwi to nam komunikację i będziecie wiedzieli na bieżąco o mojej korespondencji.
Pozdrawiam Was serdecznie drodzy czytelnicy!!

Komentarze

 1. Ja jeszcze czekam na odpowiedź swiateczne ze szwecji od sofi i carla philipa ( ale nie wierze ze mi wysla odpowoedz :/), Krolowej Maximy, Ksieznej Camilli i Karola.
  A na odpowiedzi urodzinowe czekam od Kate, Charlene i Matyldy ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Trzymam kciuki za szybkie odpowiedzi

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzieki. Od camilli i karola juz doszedl list dzisiaj :D

   Usuń
 3. Czas oczekiwania na odpowiedzi jest taki ekscytujący. Masz nadzieję,że lada moment nadejdzie, a tu jak na złość, skrzynka pusta....
  ania_lroyal

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Przepiękna odpowiedź z Monaco!!!

Witajcie! Odpowiedź z okazji urodzin bliźniąt z Monaco była niesamowitą niespodzianką.  Nie spodziewałam się, że w kopercie oprócz klasycznej kartki znajdę również przepiękne zdjęcie jubilatów wraz z rodzicami. Byłam w ogromnym szoku.  Życzenia wysłałam 8.12.2022 roku. Podziękowanie otrzymałam 3.01.2023 roku. *** To samo zdjęcie znalazło się również na kartce świątecznej rodziny :) 

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.